Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.10.2021

Akcja #CityWillWait i karta TripPass z kolejną nagrodą

Akcja #CityWillWait i karta TripPass z kolejną nagrodą

Pod koniec września informowaliśmy Was o tym, że ogólnopolska karta turysty TripPass, czyli projekt Gdańskiej Organizacji Turystycznej, został wyróżniony przez Wiadomości Turystyczne w 10. edycji konkursu Róża Regionów (TripPass wyróżniony w konkursie Róża Regionów - jakie korzyści daje karta i jak ją zdobyć?). To nie jedyne nagrody dla GOT i jej projektów. Akcję #CityWillWait i TripPass docenił również Marszałek Województwa Pomorskiego, który postanowił wyróżnić projekt w kategorii "Innowacja w Turystyce". 

Marszałek przyznał nagrody w kilku kategoriach: Wydarzenie roku, Oferta turystyczna, Inwestycja w turystyce, Kreatywna zmiana, Osobowość roku i właśnie Innowacja w Turystyce. Nagrody te mają na celu wyróżnić tych, którzy idą do przodu, na przekór trudnej sytuacji, a także pokazać tych  którzy innymi działaniami zachęcili turystów do przyjazdu. 

Marszałek postanowił również tradycyjnie przyznać Nagrodę Główną „Gryf Pomorski”. To szczególne wyróżnienie przyznawane jest za całokształt działalności osobom, których pasja i zaangażowanie przekładają się na osiągnięcia stanowiące znaczący wkład na rzecz budowania marki turystycznej województwa pomorskiego.


Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się Europejskim Centrum Solidarności w ramach  regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki. Nagrodę dla Gdańskiej Organizacji Turystycznej odebrał jej prezes, Łukasz Wysocki. 

Jeszcze kilka słów o akcji #CityWillWait...

Projekt powstał w odpowiedzi na zagrożenie epidemiczne COVID-19. Do akcji jako pierwsze przyłączyły się 3 zaprzyjaźnione metropolitalne organizacje turystyczne z Poznania, Łodzi oraz Warszawy. Aktualnie projekt wspiera 13 miast. Celem akcji od początku było podtrzymanie zainteresowania podróżami wśród turystów - projekt zainicjowano w momencie wprowadzenia pierwszego lockdownu w 2020 roku. 

Gratulacje dla GOT i innych laureatów!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij