Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
10.07.2020

#aktywujeventy - weź udział w ogólnopolskim badaniu dla organizatorów imprez, meeting plannerów i przedsiębiorców

#aktywujeventy - weź udział w ogólnopolskim badaniu dla organizatorów imprez, meeting plannerów i przedsiębiorców

Aktywujemy eventy!

Rynek spotkań się zatrzymał i nadal nie wiemy, jaki będzie po odmrożeniu. Zastanawiamy się, czy powrócimy do tradycyjnych spotkań, bezpośredniego kontaktu i uścisku ręki, czy przyzwyczaimy się do wygodnej pod wieloma względami formuły spotkań online. Mamy nadzieję, że rynek spotkań powróci niedługo w nowej formule i szybko osiągnie dobrą kondycję.

Rusza ogólnopolska KAMPANIA #aktywujeventy mobilizująca działania, dzięki którym rynek spotkań powróci niedługo w nowej formule i szybko osiągnie dobrą kondycję.

W ramach akcji realizowana jest ANKIETA "Jak będzie, czyli rynek spotkań w Polsce oczami klienta", skierowana do organizatorów imprez, meeting plannerów i przedsiębiorców, mająca na celu zbadanie ich potrzeb, planów i obaw związanych z powrotem do organizacji spotkań.

Inicjatorem kampanii i pomysłodawcą ankiety jest Idea Profit, producent systemu Horeca Idea CRM dla MICE. W badanie zaangażowała się Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, MeetingPlanner.pl, nasz serwis MojeKonferencje.pl, portal Horeca Business Club i wydawnictwo Biznes Hotel.

Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety. To zajmie zaledwie kilka minut. Wasze odpowiedzi będą niezwykle cenne, pomogą przygotować rynek spotkań na powrót zarówno organizatorów, jak i uczestników. Wynikiem badania będzie raport wskazujący kierunek działań dla hoteli i obiektów eventowych pod kątem przygotowania się do realizacji wydarzeń w nowej rzeczywistości.

W badaniu można wziąć udział do 17.07.2020.

Razem z organizatorem kampanii liczymy na Was i dziękujemy za pomoc oraz wsparcie rynku eventów w Polsce.


WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE


Badanie ma charakter ogólnopolski. Przeprowadzane jest przez firmę Idea Profit, producenta Horeca Idea CRM dla MICE, pod patronatem IGHP oraz MeetingPlanner.pl, Horeca Business Club, Biznes Hotel, MojeKonferencje.pl Raport z badania zostanie opublikowany w mediach społecznościowych oraz udostępniony na stronach www naszych partnerów.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij