Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.12.2016

Aleksandra Mikołajczyk dołączyła do Stowarzyszenia Branży Eventowej

Aleksandra Mikołajczyk dołączyła do Stowarzyszenia Branży Eventowej

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi jest nowym członkiem niezależnym SBE. Niezależni członkowie są czwartym filarem stowarzyszenia obok eventowych lokalizacji, agencji eventowych i podwykonawców. Obecnie jest ich pięciu: Andrzej Bagniuk, Seweryn Jakubiec, Renata Razmuk i Anna Nowakowska. Biorą oni czynny udział w życiu stowarzyszenia.

Aleksandra Mikołajczyk w branży eventowej jest już od 2004 roku. Na początku jako konferansjer podczas biznesowych wydarzeń, a od 2011 jako prezes zarządu Moon Media.

W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji, czyli aktorstwu. Dodatkowo bierze czynny udział w akcjach charytatywnych i wolontariackich. Wspiera m.in. kampanię Dotykasz=wygrywasz i BajkoLandia.

Pani Mikołajczyk czuje się bardzo dobrze na scenie i w organizowaniu rozmaitych eventów. Dużą przyjemność sprawiło jej prowadzenie ostatniej konferencji Stowarzyszenia Branży Eventowej. Ceni sobie perfekcjonizm i profesjonalizm.

- Zaproszenie do grona Członków SBE to dla mnie zaszczyt. Wierzę, że moim doświadczeniem, entuzjazmem, zaangażowaniem oraz niestandardowymi pomysłami wzbogacę tę organizację. Dziękuję za przyjęcie mnie do grona Członków. – powiedziała Aleksandra Mikołajczyk.

Obok członków niezależnych w stowarzyszeniu działają również członkowie instytucjonalni, tacy jak firmy podwykonawcze, agencje eventowej i eventowe lokalizacje.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij