Amerykańskie stowarzyszenia honorują kobiety

Amerykańskie stowarzyszenia honorują kobiety

Marzec to „Miesiąc Historii Kobiet”, celebrujący kluczową rolę kobiet w historii Ameryki.  Oto kilka przykładów jak amerykańskie stowarzyszenia honorują siłę kobiet i to, jak ta siła ukształtowała przeszłość i nadal inspiruje przyszłe pokolenia.

Historie lekarek. American Association for Physician Leadership (Amerykańskie Stowarzyszenie Przywództwa Lekarzy) ogłosiło publikację „Lessons Learned: Historie lekarek”, w której przedstawiono 33 wyjątkowe lekarki, które oparły się przeciwnościom — jednocześnie godząc pracę, rodzinę i życie osobiste — w celu budowania kariery w medycynie klinicznej i piastowania stanowisk przywódczych w rządzie, na uczelniach, w szpitalach i nie tylko.

Budowanie nastawienia na rozwój. American Bar Association’s Commission on Women in the Profession (Komisja ds. Kobiet w Zawodzie Amerykańskiego Stowarzyszenia Adwokackiego) stworzyło “21 Day Grit & Growth Mindset Challenge”, mające na celu edukację prawniczek na temat nauki, która kryje się za wytrwałością i nastawieniem na rozwój – dwiema ważnymi cechami, które łączy wiele skutecznych prawniczek. Wyzwanie zachęca do 21-dniowego zaangażowania się w krótkie, codzienne wyzwania w celu budowania odporności i pewności siebie.

Lekcje przywództwa. American Dental Assocaition (Amerykańskie Towarzystwo Stomatologiczne) zadało pięciu liderkom stomatologii dwa pytania: co oznacza dla ciebie przywództwo i jakiej rady udzieliłabyś młodym kobietom, które są zainteresowane rolami kierowniczymi w stomatologii? Jedna z odpowiedzi, udzielona przez prezesa Illinois State Dental Society, Stacey Van Scoyoc, DDS, stwierdza: „Perfekcjonizm nie jest warunkiem przywództwa. Ciągłe kształcenie się i proszenie o wskazówki są częścią tego procesu. Dobrzy liderzy podejmują ryzyko i uczą się na swoich błędach.”

Zasoby szkoleniowe. National Speech and Debate Association (Krajowe Stowarzyszenie Przemówień i Debat) upamiętnia „Miesiąc Historii Kobiet”, udostępniając kilka zasobów szkoleniowych. Należą do nich specjalna seria posterów, w której znajdują się trenerzy przemówień i debat oraz absolwenci, a także zbiór literatury zawierający opowiadania i polecane teksty w kontekście historycznym.

Wpływowe kobiety. Student Conservation Association (Studenckie Stowarzyszenie Konserwatorskie) poprosiło kolegów i absolwentów o ujawnienie kobiet, które wywarły największy wpływ na ich życie. Wiceprezes zarządu SCA, dr Mamie Parker, powiedziała: „Dwie rzeczy, które twoi przodkowie mogą ci dać, to korzenie i skrzydła na których możesz wznieść się do skucesu”. Przypisuje swojej rodzonej matce, która uwielbiała spędzać czas na świeżym powietrzu, to, że zapoznała ją z naturą i wywarła największy wpływ na jej życie.

Źródło: associationsnow.com

Autor: Anna Górska, Doradca Zarządu Symposium Cracoviense, Członek Zarządu ICCA, Wiceprezes Zarządu SKKP ds. Współpracy Międzynarodowej

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz