Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
16.08.2009

Andel's w Łodzi otwarty!

W czerwcu 2009 przez progi Hotelu Andel's w Łodzi przeszli pierwsi goście. Jest to pierwszy czterogwiazdkowy obiekt w mieście.

Hotel w swojej ofercie posiada 278 komfortowych pokoi i apartamentów. Obiekt powstał w byłym gmachu przędzalni - Manufakturze i kosztował 70 mln euro. Andel's jest połączeniem zabytkowego budynku i nowoczesnej stylistyki. Sale konferencyjne oferowane przez hotel to 7 nowocześnie wyposażonych pomieszczeń, w których będzie mogło zasiąść 800 osób. Ponadto na dachu hotelu znajduje się wyjątkowa sala balowa o powierzchni 1300 m kw., która przystosowana jest do koncertów, happeningów, ale i wyjątkowych prezentacji, np. nowego samochodu. Hotel zaprasza również do swojej restauracji Delight, gdzie serwowana jest kuchnia fusion, a na najwyższym piętrze w Lounge Room popijając drinka można podziwiać Łódź.

Źródło: Hotel Andel's
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij