Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.04.2010

ApartHotel w Krakowie otwiera nową salę konferencyjną!

Apartments Group S.C., właściciel hotelu Atelier ApartHotel w Krakowie, jak i dwóch apartomentowców: BlueBells Apartments oraz Siesta Apartments, planuje otwarcie nowej sali konferencyjno – szkoleniowej, wraz z restauracją i barem w podziemiach Atelier ApartHotel.

Ta nowoczesna i wyposażona w najwyższej klasy sprzęt sala konferencyjna będzie w stanie pomieścić blisko 60 osób w swoich układzie o charakterze teatralnym. Szerokie możliwości wykorzystania tej przestrzeni w postaci szkoleń, konferencji, wykładów, pokazów, wraz z sąsiadującą restauracją będą tworzyć miejsce kameralnych imprez, spotkań rodzinnych jak chrzcin, komunii, wesel oraz wielu innych.

Atelier ApartHotel jest obiektem działającym od 2008 roku, cieszącym się dużą popularnością wśród klientów biznesowych, ale i przy tym indywidualnych – turystów. Blisko 27 luksusowo urządzonych pokoi, w tym 7 to pokoje o podwyższonym standardzie, bezprzewodowy Internet, lokalizacja w centrum miasta, śniadanie wliczone w cenę, darmowy, hotelowy parking – to wszystko czeka na turystę w ApartHotel.

źródło: e-hotelarz.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij