Arche Hotel Krakowska z atrakcyjnym rabatem przy pierwszej rezerwacji na wynajem sal konferencyjnych

Arche Hotel Krakowska z atrakcyjnym rabatem przy pierwszej rezerwacji na wynajem sal konferencyjnych

Arche Hotel Krakowska posiada rozbudowaną ofertę dla klientów biznesowych. Kilkanaście nowoczesnych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt multimedialny i konferencyjny daje event managerom szerokie pole możliwości - bez względu na rodzaj planowanego wydarzenia, liczbę uczestników i budżet.

Warszawski hotel przy Al. Krakowskiej w swojej ofercie posiada aż 15 sal konferencyjnych i szkoleniowych. Największa z nich pomieści ponad 700 osób, co umożliwia organizację naprawdę dużych widowisk i biznesowych wydarzeń.


Łączna powierzchnia konferencyjna wynosi ok. 1700 m2. Organizatorzy eventów doceniają dowolność w aranżacji przestrzeni, profesjonalnie przeszkolony personel i nowoczesny sprzęt, który bardzo ułatwia prowadzenie prezentacji.


W Arche Hotel Krakowska można również zorganizować mniej formalną imprezę czy okolicznościowy bankiet. Umożliwiają to wielofunkcyjne sale i klimatyczna Restauracja Impresja.Organizatorzy spotkań biznesowych nie muszą martwić się także o zakwaterowanie swoich gości, bowiem hotel posiada aż 344 komfortowych pokoi w kilku wariantach do wyboru.Dodatkowo Arche Hotel Krakowska przygotował bardzo atrakcyjną ofertę: przy pierwszej rezerwacji organizatorzy eventów otrzymają rabat 70% na wynajem sal konferencyjnych w  lipcu i sierpniu. Aż żal nie skorzystać!

Zobacz folder informacyjny Arche Hotel Krakowska!


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz