Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
7.07.2016

Atrakcyjne pakiety konferencyjne z 50% rabatem w hotelach Golden Tulip i Campanile

Atrakcyjne pakiety konferencyjne z 50% rabatem w hotelach Golden Tulip i Campanile

W lipcu i sierpniu hotele Golden Tulip i Campanile oferują 50% rabatu na wynajem sal konferencyjnych.

W promocji udział bierze 13 obiektów, należących do sieci Louvre Hotels Group, zlokalizowanych w różnych częściach Polski: Golden Tulip Gdańsk Resience, Golden Tulip Międzyzdroje Residence, Golden Tulip Warsaw Centre oraz Campanile Bydgoszcz, Campanile Kraków, Campanile Katowice, Campanile Lublin, Campanile Łódź, Campanile Poznań, Campanile Szczecin, Campanile Warszawa, Campanile Wrocław Centrum i Campanile Wrocław Stare Miasto. Promocja nie obowiązuje w hotelach Golden Tulip w Krakowie.

Sale konferencyjne znajdujące się w każdym z tych obiektów są klimatyzowane i w pełni wyposażone. Posiadają dostęp do światła dziennego, z możliwością całkowitego zaciemnienia. Ich wielkość i aranżację można dopasować do charakteru organizowanego spotkania, jak i indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Hotele dysponują pełnym zapleczem gastronomicznym, umożliwiającym przygotowanie różnorodnych przerw kawowych i lunchowych, tak w formie bufetu, jak i serwowanych w hotelowej restauracji.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij