Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.04.2016

Bądź VIP na PGE Narodowym!

Bądź VIP na PGE Narodowym!

Maj będzie wyjątkowym miesiącem w kalendarium sportowych imprez. Kilka z nich odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym. Najlepsze wrażenia zapewnią sobie osoby, które zdecydują się na oglądanie ich z loży VIP.

Już 2 maja o godz. 16 rozpocznie się Finał Pucharu Polski w piłce nożnej. Kultowe spotkanie, polskie El Clásico. Lech Poznań zmierzy się z Legią Warszawa. Kto tym razem wygra sobie prawo do wystąpienia w europejskich pucharach? O tym przekonamy się już niebawem.

PGE Narodowy zaprasza również fanów "brudnego sportu". 14/15 maja to żużlowy weekend. Pierwszego dnia odbędzie się 2016 LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - druga runda oficjalnych indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Start o godzinie 19:00. W niedzielę natomiast, polska reprezentacja pokaże, kto rządzi na torze. Mecz Polska vs Reszta Świata rozpocznie się o godz 14:00.

Dlaczego loże VIP? Loże VIP PGE Narodowego to największe na rynku, bo ponad czterdziestometrowe, oddzielne, doskonale zlokalizowane pomieszczenia, które zapewniają komfort i pełną prywatność. Loże VIP to gwarancja najwyższej jakości nie tylko podczas meczów, koncertów i innych spektakularnych wydarzeń, ale również w pozostałe dni. Stali Najemcy Loży VIP mają możliwość organizacji spotkań firmowych czy też prywatnych w niepowtarzalnej, eleganckiej i prestiżowej atmosferze.

Nie przegap swojej szansy i zarezerwuj lożę już dziś!


INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij