Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
10.09.2015

Bankiet w chmurach, czyli Mazurkas Catering 360° na Lotnisku Babice

Bankiet w chmurach, czyli Mazurkas Catering 360° na Lotnisku Babice

Catering to nieodłączny element imprez okolicznościowych i bardziej formalnych spotkań. Choć to drobny szczegół jedynie dopełniający całości z pewnością ciężko byłoby wyobrazić sobie bankiet bez poczęstunku czy świeżej kawy. Dobrze wie o tym ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Mazurkas, który specjalnie z tą myślą stworzył koncept Catering 360°.

Catering 360° to oferta warszawskiego obiektu konferencyjnego MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Oferta ta stworzona została z myślą o niecodziennych i mniej standardowych wydarzeniach, które nie koniecznie ograniczają się do wnętrz sal szkoleniowych czy przestrzeni hotelowych. Czasem takie przedsięwzięcia odbywają się bowiem także na świeżym powietrzu, czego dobrym przykładem może być impreza lotnicza organizowana na terenie lotniska Warszawa-Babice.

Przedsięwzięcie odbyło się 28 sierpnia i zgromadziło wielu entuzjastów podniebnych szaleństw.Tego dnia w pełnej krasie zaprezentowano zaawansowany helikopter szturmowy produkowany przez Turkish Aerospace Industries Inc.Zamknięte spotkanie było drugą częścią T129 Poland Roadshow.

Pełne emocji wydarzenie swym cateringiem wspierał Hotel Mazurkas. Specjalnie na ta okazję, w ramach oferty Catering 360° przygotował elegancki koktajl finger-food z motywami tureckimi, częściowo roznoszony przez kelnerów. Całość zaaranżowana została w specjalnie wybudowanym na płycie lotniska namiocie.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij