Beata Nawrot Dyrektorem Sprzedaży Louvre Hotels Group w Polsce

Beata Nawrot Dyrektorem Sprzedaży Louvre Hotels Group w Polsce

Louvre Hotel Group w Polsce ma nowego Dyrektora Sprzedaży. Beata Nawrot, dotychczasowa Dyrektor Sprzedaży warszawskich obiektów Golden Tulip, a także Campanile i Premiere Classe, objęła nowe stanowisko 1. stycznia 2016 roku. 

Pani Beata związana jest z branżą od 20 lat. Doświadczenie z zakresu marketingu i sprzedaży zdobywała w takich markach jak Orbis/Accor czy Starwood. W przeszłości odpowiadała także za wprowadzenie nowego brandu i wypromowanie hotelu Mercure po gruntownej modernizacji. Brała również udział udział w procesie wprowadzania do Poznania hotelu pod marką Sheraton, w którym zajmowała stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu. 

Beata Nawrot w latach 2010 - 2015 była również czynnym członkiem Komisji Kategoryzacyjnej przy Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, gdzie pełniła funkcję vice-przewodniczącej. Od wielu lat zajmuje się pracą dydaktyczną - prowadzi zajęcia m.in. na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii oraz w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. 


INFORMACJA PRASOWA


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz