Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.07.2017

Będzie się działo w Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów!

Będzie się działo w Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów!

Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów cały czas się rozwija i szuka pomysłów na nowe intrygujące projekty. Tym razem padło na Scenę Kulturalną Holiday Inn Józefów, czyli artystyczne przedsięwzięcie, które rusza od września.

W wybrane niedziele na terenie Holiday Inn Warszawa Józefów odbywać się będą ciekawe występy. Każdy z nich rozpoczynać się będzie o 17.30 specjalną kolacją a la carte. Nie zabraknie najlepszych kabaretów, satyryków, aktorów i muzyków. Zgromadzeni goście będą mogli podziwiać Cezarego Pazure, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Stanisława Soyke, Piotra Bałtroczyka, Ryszarda Rynkowskiego, Justynę Steczkowską, Kabaret Hrabi, Grzegorza Halamę czy zespó IRA.

Bilety dostępne na stronie www.biletyna.pl oraz w Recepcji Głównej hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów (tel: 22 77 83 000, [email protected]).


Projekt jest realizowany we współpracy z Albert Production.

Zapraszamy!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij