Best Western Plus Korona SPA & Wellness ulubionym miejscem lubelskich zakochanych

Gdzie zakochani lublinianie organizują romantyczne kolacje? Aż 128 par skorzystało w Walentynki z oferty Hotelu Best Western Plus Korona SPA & Wellness w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina.

Większość zakochanych par zdecydowała się na romantyczną kolację, ale nie brakowało chętnych, którzy skorzystali ze specjalnie przygotowanych pakietów dla dwojga.Wśród nich dominowały pary z Krakowa i Warszawy, które przybyły do Zemborzyc Tereszyńskich na kilkudniowy wypoczynek.Wśród zabiegów popularnością cieszyły się masaże czekoladą dla dwoją oraz wyjątkowy seans dla dwojga w łaźni algowo-błotnej. Eleganckie wnętrza, atmosfera wyciszenia sprzyjają romantycznym pobytom połączonym z odrobiną relaksu. Nie bez znaczenia jest również specjalnie przygotowane na tą okazję menu zawierające niezbędne w tym przypadku afrodyzjaki.

-Tak duża liczba gości to sygnał dla nas, że nasz hotel cieszy się dużym uznaniem lublinian, którzy na szczególne okazje wybierają wyjątkowe miejsca- podkreśla Bartosz Derkacz , Manager w Best Western PLUS Hotel Korona Spa&Wellness**** . Ponadto hotel postrzegany jest jako miejsce romantycznych oświadczyn- potwierdziły to kolejne dwie zaręczone pary. Tu ogromną rolę odgrywa cała oprawa tego ważnego dla zakochanych par wydarzenia: element zaskoczenia, wyjątkowe nakrycie stołu, obecność szefa kuchni czy dyrekcji hotelu przy wydarzeniu.

Polacy chcą się poczuć wyjątkowi, wybierają niebanalne miejsca doceniają piękna architekturę, chętnie wypoczywają, celebrują święta w coraz bardziej wyszukany sposób. Rosnąca popularność eleganckich miejsc, wykwintnych restauracji, ośrodków SPA staje w naszym kraju coraz bardziej widoczna. Jest to trend zgodny z europejskimi tendencjami w rozwoju turystyki wellness. Jak wynika z raportu portalu beauty 24.de branża wellnes rozwija się dynamicznie, co potwierdza systematyczny wzrost inwestycji w latach 2010 -2012 w ośrodki spa &wellnes w Niemczech. Jak podaje portal jednym z najważniejszych wyznaczników rozwoju turystyki wellness jest rosnąca świadomość konieczności tzw. profilaktyki stresu zgodnej z przysłowiem "lepiej zapobiegać niż leczyć". To zdaje się zaczynają rozumieć również Polacy.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Sprzedażowa checklista dla sprzedawców MICE: warsztat z Elizą Kozicą-Kamińską
Sprzedażowa checklista dla sprzedawców MICE: warsztat z Elizą Kozicą-Kamińską

Dołącz do warsztatu z Elizą Kozicą-Kamińską w Poznaniu 19 czerwca 2024 i zdobądź wiedzę z zakresu zwiększania konwersji zapytań ofertowych MICE. Rejestracja otwarta!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz