Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
12.03.2013

Best Western Plus Korona SPA & Wellness ulubionym miejscem lubelskich zakochanych

Gdzie zakochani lublinianie organizują romantyczne kolacje? Aż 128 par skorzystało w Walentynki z oferty Hotelu Best Western Plus Korona SPA & Wellness w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina.

Większość zakochanych par zdecydowała się na romantyczną kolację, ale nie brakowało chętnych, którzy skorzystali ze specjalnie przygotowanych pakietów dla dwojga.Wśród nich dominowały pary z Krakowa i Warszawy, które przybyły do Zemborzyc Tereszyńskich na kilkudniowy wypoczynek.Wśród zabiegów popularnością cieszyły się masaże czekoladą dla dwoją oraz wyjątkowy seans dla dwojga w łaźni algowo-błotnej. Eleganckie wnętrza, atmosfera wyciszenia sprzyjają romantycznym pobytom połączonym z odrobiną relaksu. Nie bez znaczenia jest również specjalnie przygotowane na tą okazję menu zawierające niezbędne w tym przypadku afrodyzjaki.

-Tak duża liczba gości to sygnał dla nas, że nasz hotel cieszy się dużym uznaniem lublinian, którzy na szczególne okazje wybierają wyjątkowe miejsca- podkreśla Bartosz Derkacz , Manager w Best Western PLUS Hotel Korona Spa&Wellness**** . Ponadto hotel postrzegany jest jako miejsce romantycznych oświadczyn- potwierdziły to kolejne dwie zaręczone pary. Tu ogromną rolę odgrywa cała oprawa tego ważnego dla zakochanych par wydarzenia: element zaskoczenia, wyjątkowe nakrycie stołu, obecność szefa kuchni czy dyrekcji hotelu przy wydarzeniu.

Polacy chcą się poczuć wyjątkowi, wybierają niebanalne miejsca doceniają piękna architekturę, chętnie wypoczywają, celebrują święta w coraz bardziej wyszukany sposób. Rosnąca popularność eleganckich miejsc, wykwintnych restauracji, ośrodków SPA staje w naszym kraju coraz bardziej widoczna. Jest to trend zgodny z europejskimi tendencjami w rozwoju turystyki wellness. Jak wynika z raportu portalu beauty 24.de branża wellnes rozwija się dynamicznie, co potwierdza systematyczny wzrost inwestycji w latach 2010 -2012 w ośrodki spa &wellnes w Niemczech. Jak podaje portal jednym z najważniejszych wyznaczników rozwoju turystyki wellness jest rosnąca świadomość konieczności tzw. profilaktyki stresu zgodnej z przysłowiem "lepiej zapobiegać niż leczyć". To zdaje się zaczynają rozumieć również Polacy.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij