BEST WESTERN PLUS teraz w Rzeszowie

Wraz z końcem stycznia br. do obiektów marki BEST WESTERN PLUS dołączył BEST WESTERN Hotel Ferdynand. W rankingu Best Hotel Award 2012 został on uznany za najlepszy hotel w Rzeszowie.

Best Western to obecnie lider na polskim rynku hoteli franczyzowych. Co więcej, pod względem liczby posiadanych obiektów, zajmuje drugą pozycję wśród międzynarodowych sieci hotelowych obecnych w Polsce.Tajemnicą międzynarodowego sukcesu sieci jest przywiązywanie ogromnej wagi do jakości. Każdy z hoteli należących do Best Western, minimum raz do roku, przechodzi kontrolę, której celem jest ocena m.in. poziomu oferowanych usług oraz stanu wyposażenia. BEST WESTERN Hotel Ferdynand spełniając wszystkie niezbędne wymogi rozpoczął działanie pod niedawno wprowadzoną do Polski marką PLUS, która jest przyznawana hotelom funkcjonującym pomiędzy standardem BEST WESTERN a marką PREMIER.
Trzygwiazdkowy BEST WESTERN PLUS Hotel Ferdynand zlokalizowany jest w samym centrum miasta, 100 metrów od dworca PKP i PKS oraz 11 km od lotniska w Jesionce. Obiekt udostępnia 39 pokoi (70 miejsc noclegowych) z indywidualnie sterowaną klimatyzacją oraz bezpłatnym dostępem do Internetu. Niespełna 5 minut zajmuje dotarcie z hotelu na rzeszowski Rynek Starego Miasta, gdzie skupia się kulturalne i rozrywkowe życie mieszkańców. Dla gości biznesowych oprócz 2 sal konferencyjnych mieszczących po ok. 40 osób przygotowano także salę przeznaczoną na spotkania w mniejszym gronie.

Nasza strategia zakłada zapewnienie maksimum satysfakcji naszym gościom. Pragniemy ich przekonać, że warto do nas wracać, dlatego tak ważna jest dla nas dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Tym bardziej cieszy fakt, że grupa stałych gości hotelu wciąż się powiększa – mówi Anna Tadla-Szawan, General Manager BEST WESTERN PLUS Hotelu Ferdynand.

Od otwarcia hotelu, w listopadzie 2010 roku, jego oferta jest stale wzbogacana o dodatkowe usługi. W ubiegłym roku do dyspozycji gości oddano m.in. drugą salę konferencyjną, restaurację oraz coffee bar. W ostatnim czasie uruchomiona została także oferta room service.

Aktualnie pod marką BEST WESTERN PLUS funkcjonują w Polsce 4 hotele. Pod tym samym szyldem, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przed końcem roku rozpocznie działanie hotel Chomiąża Park położony niedaleko Bydgoszczy.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości oferowanych usług. Dzięki kontrolom przeprowadzanym przez wyspecjalizowany zespół audytorów mamy pewność, że wszystkie nasze hotele spełniają międzynarodowe standardy sieci – podsumowuje Gheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum