Best Western sprawdza - o co pytają goście?

Oferty hoteli przedstawiane są szczegółowo. Pracownikom zależy na tym, by miejsce wypoczynku spełniało oczekiwania klientów, dlatego starają się przewidzieć ich wymagania. O co najczęściej pytają goście rezerwując pokój, czy też salę konferencyjną? Ogromna sieć hoteli Best Western postanowiła to sprawdzić.

Okazuje się, że bez względu na to, czy przybyliśmy do obiektu szkoleniowego w celach zawodowych, czy też wybraliśmy ośrodek z myślą o wypoczynku, kluczowym elementem jest dostęp do Internetu. To właśnie o możliwość połączenia z siecią najczęściej pytali goście niemal wszystkich hoteli należących do Best Western w Polsce. W dobie społeczeństwa postindustrialnego brak możliwości szybkiego zaczerpnięcia informacji często przeważa szalę na niekorzyść ośrodka wypoczynkowego.

Kolejną, jednak niemniej ważną kwestią jest lokalizacja. Często pytano bowiem o drogę z hotelu do centrum miasta, postoju taksówek, apteki czy też najbliższego sklepu. Podobnej wygody jak w świecie wirtualnym, oczekuje się w świecie realnym. Goście chcą mieć pewność, że w razie konieczności ich potrzeby zostaną szybko zaspokojone.

Hotele powinny dostarczać szczegółowej informacji dotyczącej doby hotelowej. Podanie przedziału czasowego okazuje się niewystraszającym komunikatem, gdyż goście często dopytują się o możliwość wcześniejszego zajęcia, bądź późniejszego zwolnienia pokoju.

Z kolei zarówno miłośnicy czworonogów jak i osoby marzące o chwili odpoczynku od swoich pupili, pytają o akceptowanie zwierząt domowych. Jest to ważna informacja także dla alergików, którzy mogliby czuć się niekomfortowo np. w pobliżu sierści.

Istotną rolę odgrywają także parking hotelowy, klimatyzacja obiektu oraz oferta rekreacyjna. Zapewnia to gościom wygodę, a co za tym idzie wpływa na ich zadowolenie z usług. Okazuje się, że oferta room-service oraz możliwość korzystania z pralni hotelowej odgrywa tutaj mniejszą rolę.

Odpowiemy na każde pytanie

„Pytania i prośby gości nocujących w hotelach Best Western są dla nas niezwykle ważne”, mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę - „Dlatego też we wszystkich hotelach należących do Best Western zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, standardem jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Reagowanie na potrzeby klientów oraz utrzymywanie standardów na najwyższym poziomie gwarantuje odwiedzającym zadowolenie z pobytu”, dodaje.

Przedstawiciele hoteli Best Western mieli również okazję odpowiedzieć na szereg nietypowych pytań zadawanych przez gości. Wśród nich znalazła się m.in. prośba o mydło w kostce czy miskę dla psa. Pytano też o wymiary ręczników hotelowych oraz kolor mebli w pokojach. Pracownicy hoteli Best Western zapewniają, że są przygotowani na odpowiedź na każde pytanie, nawet dotyczące zakwaterowania w Krakowie w pokoju z widokiem na… morze.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz