Biznesowe i kulturalne centrum Pienin poleca się na pobyt - poznaj wyjątkowe Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny

Biznesowe i kulturalne centrum Pienin poleca się na pobyt - poznaj wyjątkowe Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny

Znalezienie takiego obiektu konferencyjnego, który spełni wszystkie oczekiwania, nie zawsze jest proste. W końcu musi on być korzystnie zlokalizowany, powinien posiadać odpowiednią salę biznesową wyposażoną w profesjonalny sprzęt multimedialny, a także oferować różnego rodzaju udogodnienia, takie jak chociażby catering. Na korzyść działają także wszelkie atrakcje dodatkowe, które sprzyjają wypoczynkowi oraz integracji gości. Jak więc znaleźć taki obiekt na konferencje, który spełni te wszystkie warunki? Doskonałym przykładem jest Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny, który dodatkowo jeszcze wyróżnia się elegancką aranżacją.

Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny to eventowe serce Pienin, które otoczone jest malowniczą zielenią Parku Górnego. Miejsce to przepełnione jest szacunkiem dla historycznego dziedzictwa uzdrowiska, a zarazem nowoczesnym podejściem do organizacji eventów i najwyższą jakością usług. Z powodzeniem zorganizujesz tam m.in. międzynarodowe kongresy, wydarzenia kulturalne, uroczystości rodzinne oraz spotkania biznesowe na czele z konferencjami, szkoleniami i warsztatami.


Obiekt ten jest częścią Pieniny Spa Resort i świadczy kompleksowe usługi. Można tam liczyć m.in. na eleganckie i wysoce komfortowe miejsca noclegowe. Rozmieszczone zostały one w 5-gwiazdkowm Modrzewie Park Hotel, który mieści się zaledwie 450 m od Dworku Gościnnego, w 3-gwiazdkowm Hotelu Nawigator 350 m od Dworku, w klimatycznej Willi Marta 800 m od Dworku oraz w równie atrakcyjnej Willi Danusia, tylko 550 m od Dworku Gościnnego. Pokoje i apartamenty, które znajdują się w wymienionych obiektach, są przestronne, gustownie zaaranżowane, a także - albo przede wszystkim - pozwalają na wygodny wypoczynek i relaks. Nie mamy wątpliwości co do tego, że w Pieniny Spa Resort każdy znajdzie coś dla siebie!


Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny oferuje również Restaurację Jazz Bar, czyli klimatyczne miejsce z klubową atmosferą, gdzie można posłuchać muzyki na żywo oraz skosztować pysznych kulinariów i drinków. Jej menu jest uniwersalne z akcentami kuchni azjatyckiej. Jest to świetna przestrzeń na spędzenie czasu po wielogodzinnych spotkaniach biznesowych oraz na integrację gości. To jednak nie wszystkie atrakcje i udogodnienia. Obiekt ma w swojej ofercie również profesjonalnego fotografa, znakomitych dekoratorów, konferansjerów oraz animatorów. Warto skorzystać z pomocy tak wykwalifikowanych osób i cieszyć się wysoką jakością usług.


Warto podkreślić, że obiekt ten jest odpowiednim miejscem na organizację spotkań biznesowych, kulturalnych i edukacyjnych. Jak już wspomnieliśmy, zorganizujesz tam nawet najbardziej wymagające konferencje, kongresy, szkolenia, warsztaty, koncerty czy uroczyste gale i jubileusze. Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny oddaje do dyspozycji gości łącznie 4 przestrzenie na organizację eventów. Są one zróżnicowane pod względem wielkości - największa z sal umożliwia zaproszenie maksymalnie 362 osób w ustawieniu teatralnym. Wydarzenia zorganizujesz przede wszystkim w Sali Głównej, która wyróżnia się elegancją oraz przestronnością. Znajduje się tam również duże Foyer o powierzchni 180 m2, Biblioteka o powierzchni 116 m2 oraz wspomniana wcześniej Restauracja Jazz Bar.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz