Blu Party Kraków najlepszy event na parkingu !

W najnowszym raporcie ogłoszonym w czerwcu 2010, przez miesięcznik MICE Poland, wraz z przedstawicielami agencji eventowych, uznał imprezę Blu Party zorganizowaną przez hotel Radisson Blu Kraków za jedną z ośmiu najlepszych realizacji 2009 roku.

Blu Party zwyciężyło w kategorii „najlepiej dobrane venue”. Na tę ocenę złożyło się miejsce organizacji, a także koncepcja i realizacja imprezy.

Organizatorzy, chcąc wypromować zmienioną nazwę hotelu – Radisson BLU – postanowili przygotować niebieskie party. Scenariusz, scenografia i komunikacja eventu były zbudowane wokół tej barwy. Gości poproszono aby ich stroje zawierały jak najwięcej koloru niebieskiego, przy wejściu mogli poczęstować się niebieskim szampanem, podanym przez hostessy ubrane w niebieskie suknie. Następnie zamiast do sal bankietowych zostali zaproszeni... na podziemny parking! Tutaj powitały ich niebieskie dekoracje, morze błękitnego światła, niebieskie drinki i wyśmienite dania przygotowane na tą okazję przez Szefa Kuchni. A wszytko to w akompaniamencie doskonałej muzyki.

Prace nad realizacją eventu rozpoczeły się dwa miesiące wcześniej. Dostosowanie i dekoracja parkingu zajęły kilka dni. Oświetlenie i nagłośnienie wymagały położenia 1,5 km kabli. Na imprezie bawiło się wspólnie około 300 osób – głównie partnerów biznesowych hotelu.

Najlepszą nagrodą dla organizatorów były głosy uznania gości, jakie napływały do nich jeszcze długo po Blu Party. O tym, że parking na dobre zagościł na imprezowej mapie Krakowa świadczy fakt organizacji tutaj kolejnego eventu w czerwcu 2010 – Blu Loves Green oraz kilku imprez na zamówienie zewnętrznych firm.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz