Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.09.2015

Bogate zaplecze szkoleniowe ośrodka szkoleniowego ITP

Bogate zaplecze szkoleniowe ośrodka szkoleniowego ITP

Ośrodek Szkoleniowy Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Warszawie, to jedno z tych miejsc, któremu bez obaw powierzyć można organizację konferencji. Obiekt dzięki doświadczeniu wypracowanemu na przestrzeni lat współpracy z różnymi klientami, a także imponującemu zapleczu z pewnością sprosta każdym oczekiwaniom.

Sam Instytut Technologiczno-Przyrodniczy to obiekt o przeznaczeniu badawczym, gdzie prowadzone są prace rozwojowe w dziedzinie nauk przyrodniczych i technicznych. Kompleks ten położony jest w otoczeniu malowniczej przyrody, w podwarszawskiej miejscowości Raszyn.

ITP, prócz siedziby głównej posiada również własny ośrodek szkoleniowy. Miejsce, w którym goście biznesowi z powodzeniem zorganizować mogą konferencje czy warsztaty znajduje się przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie.

Obiekt ten to duży kompleks złożony z różnego rozmiaru sal, parkingu i przestrzeni wspólnej, idealnej na organizację przerw kawowych i konferencyjnego poczęstunku. Ośrodek szkoleniowy ITP posiada odpowiednią aurę i warunki do konferencyjnej dyskusji. Tutaj praca wre przez cały tydzień od rana do wieczora dzięki czemu na event wybrać można dowolny dzień i godzinę (także popołudniową). Uwagę zwracają tutaj oczywiście także same sale.

Są to pomieszczenia dydaktyczne, konferencyjno-szkoleniowe, a także laboratoria komputerowe z kilkunastoma stanowiskami do pracy. Sale te w większości przygotowane są dla mniejszych grup, do 60 osób. Jedna z nich jest jednak o wiele większa i pozwala na przyjęcie do 190 uczestników w układzie teatralnym. Niekwestionowane atuty tego miejsca to przestronność sal i ich świetne wyposażenie (w każdej na Gości czeka m.in. projektor, ekran, bezprzewodowy internet), a także rozbudowana oferta i usługi dodatkowe – w tym parking i catering. Udany event to tutaj zatem tylko formalność.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij