Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.03.2020

Branża hotelowa w oczach kobiety, czyli konferencja "KOBIETA W HOTELU"

Branża hotelowa w oczach kobiety, czyli konferencja "KOBIETA W HOTELU"

W drugiej połowie maja czeka nas pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce - event skupiony na sektorze hotelowym, jednak ze szczególnym uwzględnieniem damskiej perspektywy. Konferencja "KOBIETA W HOTELU" spróbuje odpowiedzieć na pytania: Jakie wyzwania stawiają przed sobą kobiety pracujące w branży hotelowej? Czego oczekują od swoich pracodawców? Czego spodziewają się, przybywając do hotelu jako gość?

Za organizację pionierskiego w naszym kraju wydarzenia odpowiada Aneta Ykema - założycielka i Managing Director firmy HOTELIART sztuka hotelarstwa - oraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska, czyli ekspertka PR i komunikacji, doświadczony szkoleniowiec i konsultantka biznesu. 

"Aneta Ykema opowiedziała o potrzebach i oczekiwaniach kobiet zatrudnianych w hotelach. Paulina Smaszcz-Kurzajewska natomiast podzieliła się swoimi spostrzeżeniami kobiety jako gościa hotelowego oraz klienta, który organizuje w hotelach wykłady czy szkolenia. Postanowiłyśmy połączyć te dwa zagadnienia. W ten sposób zrodził się pomysł na konferencję" - mówią w kontekście planowanego wydarzenia.

Nietuzinkowy event dedykowany jest jednak nie tylko paniom, a wszystkim osobom i firmom funkcjonującym w branży hotelowej, które zainteresowane są poszerzeniem swoich kompetencji, spojrzeniem na swój zawodowy sektor od nieco innej strony i spotkaniem inspirujących ekspertów. W programie konferencji przewidziano bowiem prelekcje, prezentacje oraz dyskusje z udziałem 11 prelegentów, którzy wraz z uczestnikami zgłębią liczne tematy branżowe. 


W czasie spotkań poruszone zostaną kwestie związane m.in. z hotelowymi kulinariami, zarządzaniem obiektem czy spojrzeniem na hotel z perspektywy matki. Jeżeli zależy Wam na poznaniu aktualnych trendów w branży, koniecznie zapamiętajcie termin: II połowa maja 2020 r., godzina 9:00 - 18:30 w przestrzeni coworkingowej the Nest w Warszawie, ul. Piękna 49.


Bilety dostępne są na stronie: https://app.evenea.pl/event/kobietawhotelu/


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij