Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.08.2012

Branża spotkań razem w projekcie CSR

„Wracamy do ogrodu 2012” to kolejna edycja akcji CSR organizowanej przez Convention Bureau of Poland POT. Projekt dotyczy społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i w tym roku będzie polegał na rozbudowie ogrodu oraz budowie centrum sportowo – rekreacyjnego.

Akcja „Wracamy do ogrodu 2012” odbędzie się 3 września 2012. Przedstawiciele branży MICE pomogą młodzieży z zaburzeniami emocji budując wokół Specjalistycznej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Parkowa” zewnętrzną siłownię. Przedstawicieli branży MICE do udziału w akcji CSR namawiał Krzysztof Ceuluch kierownik Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turustycznej podczas czerwcowej konferencji otwierającej projekt "Sterowanie przemysłem spotkań w Krakowie".

W akcję oprócz przedstawicieli Krakow Convention Bureau zaangażowało się Krakowskie Biuro Festiwalowe, ICE Kraków oraz pracownia Architektury Krajobrazu PIM ART. Uczestnicy projektu zapewniają, że uśmiechy na twarzy młodzieży będą dla nich źródłem satysfakcji i dowodem, że warto powtarzać takie akcje.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij