Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
15.10.2012

Branża spotkań wyróżnia zasłużonych

Krzysztof Ceuluch, kierownik Poland Convention Bureau, został wyróżniony przez Convention Industry Council. Wyróżnienie świadczy o tym, że polscy reprezentanci branży spotkań coraz bardziej liczą się na arenie międzynarodowej.

Pacesetters Award – nagroda, którą otrzymał Krzysztof Ceuluch – jest wręczana osobom, które przyczyniają się do rozwoju międzynarodowej branży spotkań. Kierownik Poland Convention Bureau otrzymał wyróżnienie w kategorii Young Professionals, która docenia osoby rozwijające międzynarodowa branżę MICE oraz charakteryzujące się dużym profesjonalizmem. Ważne jest także działanie zgodne z zasadami etyki biznesu. Krzysztof Ceuluch spełniał powyższe wymagania, dlatego też otrzymał nominację od Martina Sirka, szefa stowarzyszenia ICCA. Nagroda została wręczona na targach IMEX America.

Krzysztof Ceuluch jest autorem przeszło 100 publikacji dotyczących branży spotkań. Otrzymał wiele nagród możliwych do zdobycia w branży MICE. Jako jedyny Polak posiada akredytację trenerską MPI Global Training. Jest również założycielem MPI Poland, międzynarodowego stowarzyszenia organizatorów spotkań , w którym jako pierwszy pełnił funkcję prezesa.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij