Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
4.12.2012

Centrum konferencyjne już wkrótce w Suwałkach

Jeszcze w grudniu tego roku ma nastąpić otwarcie nowego hotelu w Suwałkach. Hotel Velvet będzie oferował standard trzygwiazdkowy. Oprócz komfortowych miejsc noclegowych i restauracji w obiekcie znajdzie się nowoczesne centrum konferencyjne.

Hotel będzie mieścił się w samym sercu Suwałk - przy zbiegu ulic Kościuszki i Dwernickiego. Położenie w centrum miasta sprawia, że jest to idealna lokalizacja na różnego rodzaju szkolenia i konferencje. Z myślą właśnie o spotkaniach biznesowych stworzone zostało profesjonalne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 594 metrów kwadratowych.

Do dyspozycji gości biznesowych oddane zostaną trzy sale konferencyjne wyposażone w profesjonalny sprzęt: projektory multimedialne z ekranami, tablice magnetyczne, nagłośnienie i tablice flip chart. We wszystkich salach będzie dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponadto sale będą klimatyzowane i będą miały możliwość zaciemnienia.

Goście konferencyjni będą mogli skorzystać także z usług znajdującego się w hotelu kompleksu SPA, gdzie będzie można zrelaksować się w czasie seansu w łaźni fińskiej czy kąpieli w jacuzzi.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij