Centrum Konferencyjno - Bankietowe Malaga zaprasza na spotkanie w ogrodzie

Centrum Konferencyjno - Bankietowe Malaga zaprasza na spotkanie w ogrodzie

Obiektów konferencyjnych jest wiele, jednak nie wszystkie otoczone są pięknym ogrodem, nie wszystkie dysponują przestronnym namiotem bankietowym na 250 osób oraz nie zawsze miejsca konferencyjne połączone są z pokojami noclegowymi. Centrum Konferencyjno – Bankietowe z Noclegami Malaga niedaleko Łodzi oferuje właśnie takie udogodnienia, a także dwie profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne. Spotkanie zorganizowane w takiej scenerii będzie dużo bardziej przyjemne i wartościowe, niż organizacja szkolenia w centrum głośnego, zatłoczonego miasta w ciemnej sali bez możliwości zaczerpnięcia świeżego powietrza.

Zieleń i natura, która otacza obiekt pozytywnie wpływa zarówno na pracę i jej efektywność, jak i na relaks gości. Konferencja lub wyjazd biznesowy połączony z odpoczynkiem od pośpiechu codziennego dnia pozwoli na połączenie przyjemnego z pożytecznym a uczestnicy zyskają nie tylko wiedzę i korzyści biznesowe, ale również siły do intensywnej pracy w nowym tygodniu.

Centrum Malaga dysponuje trzema wielofunkcyjnymi salami. Najmniejsza sala Mała o powierzchni 34 m2 jest idealna na kameralne spotkania, rozmowy czy szkolenia, ponieważ przeznaczona jest dla maksymalnie 30 osób. Natomiast w Sali Dużej często organizowane są konferencje oraz wydarzenia dla większych grup, które potrzebują więcej przestrzeni. Ta sala pomieści aż 200 osób i dodatkowo posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych, co jest dużym atutem pomieszczenia.  Wyjątkowym rozwiązaniem, jakie umożliwia Malaga, jest organizacja eventu branżowego w ogrodzie, w Country Clubie – przestronnym, jasnym, zadaszonym namiocie. Daje on możliwość zaproszenia aż 250 uczestników, a jego przestrzeń daje wiele możliwości aranżacji. Stoły i krzesła we wszystkich salach konferencyjnych mogą być ustawione zgodnie z potrzebami prowadzącego. Kompleksowe wyposażenie sal w wysokiej klasy sprzęt audio-wizualny pozwala na urozmaicanie spotkania pokazami zdjęć czy filmów i przekazywanie informacji we współczesny, ciekawy sposób angażujący uczestników.
Oczywiście każde wydarzenie organizowane w obiekcie opatrzone jest obsługą gastronomiczną, która dostosowywana jest do specyfiki oraz długości trwania spotkania. Uczestnicy mogą być częstowani przekąskami i ciepłymi napojami w ramach przerwy kawowej lub większymi posiłkami – lunchem lub wystawną kolacją serwowaną przez wykwalifikowanych kelnerów. Ciekawym urozmaiceniem oraz miłym zakończeniem popołudnia w Maladze może być organizacja grilla dla gości. Możliwości jest wiele, jednak ostateczna forma cateringu zależy od organizatora spotkania.


Centrum Konferencyjno – Bankietowe z Noclegami Malaga, jak sama nazwa mówi dysponuje pokojami gościnnymi, w których może nocować w sumie 36 osób. Jest to dużą zaleta, ponieważ dzięki temu można w obiekcie zorganizować weekendowy wyjazd integracyjny lub w przypadku eventu wieczornego, uczestnicy z dalszych części kraju nie muszą martwić się o późny powrót do domu. Przyjezdni mogą zostawić swoje samochody na dużym, darmowym dla gości parkingu.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz