Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.09.2017

CKK Jordanki – nowoczesne miejsce konferencyjne w sercu Torunia

CKK Jordanki – nowoczesne miejsce konferencyjne w sercu Torunia

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki to nowoczesne miejsce tętniące życiem. Odbywają się tu koncerty, przedstawienia teatralne, baletowe i operowe, seanse kinowe, wystawy – słowem wszystko, co wiąże się z kulturą. Przestronne pomieszczenia mogą pomieścić nie tylko gości łaknących rozrywki, organizowane są tu również konferencje i szkolenia.

W module M2 znajduje się centrum konferencyjne. W jego skład wchodzą trzy sale, które dzięki mobilnemu systemowi ścian można ze sobą dowolnie łączyć, co sprawia, że w największym układzie pomieści się tam 125 osób.  W salach znajdują się wygodne krzesła z podstawkami umożliwiającymi notowanie, projektor multimedialny, mikrofony, nagłośnienie, WiFi oraz flipcharty. Każde pomieszczenie jest klimatyzowane.

W murach CKK Jordanki znajdują się również dwie duże sale – Koncertowa i Kameralna, które mogą posłużyć do zorganizowania znacznie większych konferencji. W Sali Koncertowej w układzie teatralnym pomieści się do 882 osób, zaś w Sali Kameralnej - 272 osoby.

Ciekawym miejscem na przeprowadzenie spotkania biznesowego dla niewielkiej liczby gości jest Sala Prasowa zachwycająca ciekawą konstrukcją sufitu. Wygodne fotele oraz światło dzienne wpadające przez okna sprawią, że uczestnicy konferencji poczują się komfortowo. Przy stole pomieści się do 18 osób.

Wychodząc naprzeciw gościom przybyłym samochodami, podziemia Centrum przekształcone zostały w parking mogący pomieścić 185 pojazdów.

Centrum może pochwalić się oryginalnym wyglądem zarówno z zewnątrz, jak i we wnętrzach sal, a to wszystko dzięki innowacyjnemu projektowi Hiszpana Fernando Menisa. To nowoczesne miejsce nawiązuje do architektonicznej historii Torunia dzięki wykorzystaniu surowej cegły.  Szczególnym atutem miasta okazało się zlokalizowanie budowli w zaledwie dziesięciominutowej odległości od Starego Miasta. Spacer po zabytkowych uliczkach miasta to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu po konferencji.Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki to aż 2200 m2 pomieszczeń, w których każda firma znajdzie odpowiednie miejsce do zorganizowania szkolenia, konferencji i wszystkich, nawet najbardziej wymagających, spotkań biznesowych.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij