Cluster Conference gwarancją najwyższego standardu!

Cluster Conference gwarancją najwyższego standardu!

Poszukując miejsca na ważne wydarzenie biznesowe, często wybór pada na duże miasta. Powodów jest kilka. Pełnią one reprezentacyjną rolę wobec gości z zagranicy, a konkurencja wśród obiektów szkoleniowo-konferencyjnych jest największa. Tak samo jest w Krakowie, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością na każdym kroku. Jednym z najwyżej ocenianych miejsc na spotkania biznesowe jest Cluster Conference, który mieści się w budynku Orange Office Park.

Jest kilka podstawowych czynników, które decydują o standardzie danego obiektu. Pierwszym z nich jest funkcjonalność, która musi sprawdzać się w niemal każdej sytuacji. Cluster Conference umożliwia dowolną aranżację przestrzeni, dzięki czemu można ją dostosować do charakteru danego wydarzenia. Prelegenci mogą wybierać między trzema przestrzeniami przeznaczonymi na wynajem. Sala A, B i C może być wykorzystywana indywidualnie, stając się świetnym miejscem pod organizację spotkań zarządu lub małych szkoleń na kilkadziesiąt osób. Dzięki systemowi ścian modułowych można łączyć se sobą pojedyncze sale. Uzyskana w ten sposób powierzchnia może pomieścić ponad 200 uczestników konferencji, seminarium lub prelekcji.


Dla osób występujących, jak i słuchaczy przemówienia, ważnym elementem jest zaplecze technicze. Pracownicy Cluster Conference dbają, aby był on zawsze sprawny i gotowy do trudnych zadań. W sali znajdują się aż 4 rzutniki multimedialne. Ich rozmieszczenie pozwala na wyświetlanie materiałów szkoleniowych w różnych miejscach, tak aby były one widoczne z niemal każdego rzędu krzeseł. Pozwala to na bardziej efektowne przyswajanie informacji i lepszą komunikację między widownią a prelegentem.

Do dyspozycji gości jest także podziemny parking. Cały budynek jest zabezpieczony i strzeżony, aby zapewnić uczestników spotkań biznesowych pełne bezpieczeństwo. Sale szkoleniowe są doskonale oświetlone i nagłośnione. Panuje w nich dostęp do szybkiego, niezawodnego internetu, aby nic nie zakłócało przebiegu spotkania. Minimalistyczny wystrój pozwala skupić się na obowiązkach. Drobne akcenty wizualne odnoszą się do współczesnego stylu, który można dostrzec w światowej klasy biurowcach.


Cluster Conference posiada profesjonalnie wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i wysokiej jakości zaplecze konferencyjne. To jednak nie wszystko, co gwarantuje sukces prowadzonego eventu. W zadowoleniu uczestników ogromną rolę odgrywa przygotowanie techniczne i merytoryczne. Liczy się także samopoczucie gości. Budynek został wykonany z dokładnością i zaangażowaniem, aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów biznesowych. Osiągnął w ten sposób standard obiektów biurowych klasy A. Można być więc pewnym, że spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Podczas długich konferencji lub szkoleń ważnym elementem jest zapewnienie oprawy gastronomicznej. Cluster Conference umożliwia organizację przerwy kawowej lub lunchowej. Smaczne przekąski i aromatyczna kawa dodają sił do dalszej pracy. Czasem krótka przerwa pozwala spojrzeć na dany problem z szerszej perspektywy, co zwiększa naszą kreatywność. Wyodrębnione foyer jest komfortową przestrzenią, w której można odpocząć i odbyć rozmowy w mniej formalnym tonie. 


Centrum Konferencyjne Cluster Conference w Orange Office Parku posiada doskonałą lokalizację. Wykorzystuje wysokiej jakości sprzęt, a ogromna przestrzeń jest funkcjonalna i mobilna. Wszystkie te elementy gwarantują, że prowadzone tutaj szkolenia, konferencje czy prelekcje mogą osiągnąć co najmniej tak wysoki poziom, jaki reprezentuje cały budynek. Tego typu otoczenie staje się istotnym wsparciem dla każdego, kto ceni sobie jakość i profesjonalizm w działaniu.


Więcej informacji:

Maciek Knap

[email protected]

+48 726 550 404

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz