Cluster Cowork otwiera nowy biurowiec w Krakowie

Cluster Cowork otwiera nowy biurowiec w Krakowie

Nowy budynek ma spełniać standard usług na poziomie klasy A, więc już na samym początku stanie się ważnym punktem na mapie biznesowej nie tylko regionu, ale i całej Polski. Będzie znajdować się w samym sercu zabytkowego Krakowa. Do jego stworzenia zostanie wykorzystany dawny lokal gastronomiczny. Przetrwał wojnę i latami popadał w ruinę. Teraz odzyska dawny blask i stanie się w pełni funkcjonalną i wszechstronną przestrzenią przeznaczoną na wynajem.

Według planu Józefitów 8 będzie składać się z 12 biur o charakterze prywatnym oraz kilku sal konferencyjnych. Organizatorzy spotkań biznesowych mogą więc liczyć na zwiększenie liczby miejsc, które będą spełniać międzynarodowe standardy obsługi małych i dużych firm. Całość ma odnosić się do stylu industrialnego, dlatego możemy spodziewać się ciekawego wystroju i aranżacji wnętrz. Kreatywne rozwiązania, dekoracje oraz formy zagospodarowania przestrzeni zdecydowanie wpłyną pozytywnie na rozwój kreatywności. Wiadomo bowiem, że kolorowe i ciekawe otocznie pozwala swobodnie krążyć myślom i wprowadzać niekonwencjonalne rozwiązania. 

W biurach będzie mogło przebywać od 6 do nawet 24 osób, co umożliwi zebrania całych działów członków zarządu lub kierowników wspólnie pracujących nad jednym projektem. Ich przestrzeń będzie wahać się między 17 a 105 m2. Wyjątkowym rozwiązaniem jest wprowadzenie elastycznego czasu wynajmu i nielimitowanych godzin dostępu. Wszystkie sale będą profesjonalnie wyposażone w media oraz luksusowe meble. Dodatkowo można spodziewać się nowoczesnego systemu klimatyzacyjnego i wentylacyjnego, co zapewni komfort pracy niezależnie od pory roku. 


Pomysł uwzględnia także zapotrzebowanie cateringowe podczas prowadzenia szkoleń, warsztatów i konferencji. Powstaną kuchnie wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny. Posiłki będzie można przyrządzać samodzielnie. Wolne chwile uczestnicy eventów będą mogli spędzać w salach rekreacyjnych, potocznie zwanych chillout roomach. Pozwoli to na wymianę poglądów i pomysłów młodych przedsiębiorców oraz zdobycie w nieformalny sposób nowych kontaktów. O komfort samopoczucia zadbają natomiast nowoczesne, intymne łazienki z kabinami prysznicowymi. To wyjątkowo przydatne rozwiązanie w przypadku kilkugodzinnych szkoleń. Klienci będą mogli w dowolnej chwili odświeżyć się przed kolejnymi spotkaniami.


Cluster Cowork znane jest z tworzenia rozbudowanej społeczności, w której skład wchodzą firmy różnej wielkości, start-upy oraz inicjatorzy technologiczni. Tworzy to największe w całym Krakowie zaplecze coworkingowe. Natomiast MC Real Property to firma zajmująca się nieruchomościami. Dodatkowo odpowiada za poprawne funkcjonowanie Orange Office Park, który znajduje się przy ulicy Klimeckiego 1 w Krakowie.

Wspólny projekt tych dwóch firm, czyli Józefinów 8 będzie oferował blisko 800 metrów kwadratowych na 3 piętrach budynku. Otwarcie nastąpi we wrześniu tego roku.


Więcej szczegółów na temat biura pod adresem: http://clustercowork.com/krakow-jozefitow/


Kontakt w sprawie wynajmu: Anna Miastkowska 

[email protected]

 +48 727 940 403

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz