Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
3.11.2020

Co nowego w Golden Tulip Warsaw Centre?

Co nowego w Golden Tulip Warsaw Centre?

Czas pandemii niektóre hotele postanowiły wykorzystać na dawno już odkładane remonty. Tak było również w przypadku hotelu Golden Tulip Warsaw Centre. Hotel przechodzi renowację całego obiektu, a zmiany, które się tam dokonują, brzmią bardzo obiecująco! Sami zobaczcie.

W 2021 roku warszawski hotel przywita gości w odmienionych wnętrzach, które zgodnie z filozofią marki Golden Tulip stworzą miejsce, gdzie praca i relaks idą ręka w rękę. Efektem intensywnych prac trwających w hotelu marki Golden Tulio będą nowoczesne wnętrza, którym ton nadadzą z jednej strony industrialne materiały konstrukcyjne, takie jak surowe cegły i stal, z drugiej zaś eleganckie drewniane wykończenia i miedziane detale. Zgrabnym uzupełnieniem będą meble w odcieniach brązu, zieleni i granatu. Minimalizmu i klimatu przytulnego loftu doda hotelowym wnętrzom rozproszone oświetlenie. 

W pokojach zajdą zmiany w postaci jeszcze lepszego wykorzystania przestrzeni i zadbania o jej funkcjonalność. Elegancka przepierza podzieli część sypialniano-wypoczynkową z częścią, w której znajduje się łazienka, toaleta i garderoba. 

Części wspólne mają służyć do budowania społeczności i zdobywania nowych kontaktów, dlatego zadbano, by były one jasne i słoneczne - to dobrze wpływa na pozytywne humory gości. Miejsca te również mogą służyć osobom, które cenią sobie prywatność i spokój, ale jednocześnie chcą przebywać wśród ludzi. Tacy goście również znajdą w odnowionych wnętrzach coś dla siebie.

- Nowe aranżacje pokoi, części wspólnych oraz centrum konferencyjno-bankietowego przygotowano zgodnie z filozofią Golden Tulip. Wszystkie hotelowe wnętrza będą zatem oferować naszym gościom przestrzeń, w której praca i czas wolny łączą się w doskonałej harmonii. Czy to podczas wyjazdów służbowych lub wypoczynkowych, czy przy okazji organizowania spotkań biznesowych, integracji lub innych wydarzeń, jestem przekonany, że wszyscy goście hotelu Golden Tulip Warsaw Centre odkryją pełne znaczenie naszego brandowego hasła: „Playtime. Anytime”, w myśl którego realizujemy ten projekt – mówi François Delattre, Director Integration Management, odpowiedzialny za nadzór operacyjny nad hotelami grupy Louvre Hotels w Polsce i Niemczech.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij