Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
17.07.2017

Co po wakacjach? EXPO Kraków nas zaskoczy

Co po wakacjach? EXPO Kraków nas zaskoczy

Jeśli ktoś mówi, że centra targowo-kongresowe latem mają mało pracy, ma małą wiedzę o branży. Prawda, że w letnie miesiące nie odbywa się tam zbyt dużo eventów, ale trwają intensywne przygotowania do wydarzeń, które będą miały miejsce jesienią.

Na pewno nie zabraknie stałej już pozycji w kalendarzu EXPO Kraków - Targów Młodej Pary. Na wydarzeniu, które będzie miało miejsce 1 października 2017 po raz czwarty spotkają się specjaliści związani z branżą ślubną, którzy prezentować będą przyszłym Parom Młodym swoją ofertę i bogaty asortyment produktów i usług. To niepowtarzalna okazja, by porównać oferty wystawców i wybrać najodpowiedniejszą dla siebie firmę lub specjalistów. Podczas wydarzenie odbędzie się pokaz sukien ślubnych, muzyki na żywo w wykonaniu zespołów weselnych, pokazy barmańskie, taneczne, a także loterie i konkursy.

Jak co roku odbędzie się również wiele wydarzeń przemysłowych o międzynarodowej randze, m.in. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych – KOMPOZYT EXPO®, Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych – 4INSULATION  oraz Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle – EFE. Wszystkie będą miały miejsce w październiku na terenie EXPO Kraków.
Listopad należeć będzie do Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów – EUROTOOL®, Targów Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach – BLACH –TECH –EXPO, a także Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia – FASTENER POLAND.

Dla miłośników książek też coś się znajdzie. Od 20 lat odbywają się Międzynarodowe Targi Książki i gromadzą moli książkowych z całego świata. Jak co roku (a nawet od 25 lat) przyjdzie również czas na Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®. Organizatorzy obiecują, że nie zabraknie niespodzianek.

Warto śledzić kalendarz wydarzeń EXPO Kraków i znaleźć coś dla siebie. Więcej informacji na www.expokrakow.com.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij