Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.07.2013

Coaching w SPA czyli akcja w relaksie

Już w sierpniu Hotel Dosłońce Conference & SPA we współpracy z firmą Perła – Szkolenia i Coaching pokaże gościom jak łączyć relaks SPA i warsztaty coachingu.

Techniki relaksacyjne, umiejętności osiągania wewnętrznej równowagi, wyciszenia, koncentracji i odnowy wewnętrznej prezentować będzie: doświadczony trener Małgorzata Klimczyk – Master-Coach ICI, Coach EPC oraz ICC. Autorka pierwszych w Polsce studiów podyplomowych Coaching w Biznesie.

Codzienny stress i szybka umiejętność podejmowania decyzji w trudnych warunkach to cenna umiejętność z która rodzą się nieliczni. Warsztaty są przykładem tego, że nawet te umiejętności można z powodzeniem opanować. Szczególnie przydatne będą one jednak wszystkim tym, którzy obejmują wymagające , odpowiedzialne stanowiska, obciążone dużym ryzykiem i o dużym zagrożeniu wypalenia zawodowego.

Oprócz codziennych warsztatów coachingowych w pakiecie standardowe zabiegi relaksacyjne i regenerujące.


INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij