Słoneczny Zdrój Hotel Medical SPA&Wellness ****
Szybkie wyszukiwanie
12.04.2017

Concordia Design z nagrodą Meeting Planner Power Awards

Concordia Design z nagrodą Meeting Planner Power Awards

Dobra organizacja i ciekawy pomysł to podstawa każdego zorganizowanego eventu firmowego. Specjaliści z branży zdają sobie z tego sprawę, dlatego co roku przyznawane są nagrody Meeting Planner Power Awards w kilku kategoriach. W tym roku poznańska Concordia Design otrzymała statuetkę w kategorii Venue.

Concordia Design prowadzi swoją działalność już od 5 lat. Na przestrzeni tych lat wypracowała rozpoznawalny sposób tworzenia wydarzeń. Tradycyjne formuły planowania i realizowania eventów dawno już się wyczerpały. Nie wystarczy już zaskakiwać ciekawą aranżacją uzupełnianą odpowiednim cateringiem - eventy trzeba zaprojektować od podstaw: dokładnie tak, jak projektuje się nowoczesne ubrania, meble czy elektronikę. W Concordii w tym procesie partycypują także sami uczestnicy konkretnego wydarzenia: wtedy jeszcze dokładniej odpowiada ono na ich spersonalizowane potrzeby.
 
Centrum konferencyjne Concordia Design opracowała autorską metodę projektowania wydarzeń - uczestników wydarzeń mobilizuje się do aktywności dzięki konkretnym narzędziom, np. grze kreatywnej w formule podchodów z warsztatowymi stacjami przystankowymi. Takie wplecenie w wydarzenie mechanizmów grywalizacji i gamyfikacji pozwala nie tylko na efektywne przyswajanie nowej wiedzy poprzez jej doświadczanie, ale także, a może przede wszystkim, na dobrą zabawę. Jest to spójne z wszystkimi obszarami działalności centrum designu, które opierają się na projektowaniu: projektuje się tutaj warsztaty dla dzieci, wystawy, festiwale i spotkania, doświadczenia kulinarne, ale także właśnie eventy dla firm zewnętrznych.

Nagroda Meeting Planner Power Awards w kategorii Venue w tym wypadku jest jak najbardziej trafiona. W tej kategorii rywalizowały jeszcze takie obiekty, jak ICE Kraków Congress Centre czy Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku.

Do udziału w konkursie zaproszono miejsca z wyjątkowymi predyspozycjami eventowymi oraz z unikalnym podejściem do organizacji komercyjnych wydarzeń. Wybierając zwycięzców, jury kierowało się przestrzennymi możliwościami obiektu do realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjnością, proponowanymi rozwiązaniami technicznymi, elastycznością, polityką współpracy z branżą, innowacyjnością czy poziomem obsługi klienta.
Meeting Planner Power Awards
jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem w projektowaniu wydarzeń oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. Organizacja i realizacja komercyjnych wydarzeń to aktualnie silnie rozwijająca się dziedzina z wieloma wyzwaniami. Dziś firmy, które zapraszają swoich pracowników oraz kontrahentów na wydarzenia chcą zlecić ich kompleksowy projekt i realizację. Ważny jest więc sposób tworzenia i planowania wydarzeń, ale także efekt jaki przyniesie dane wydarzenie.

Portal mojekonferencje.pl serdecznie gratuluje i życzy dalszych sukcesów!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Concordia Design
Concordia Design

Poznań
wielkopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl