Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
8.03.2011

Conrego dla MPI Poland Club

MPI Poland Club, polski oddział międzynarodowego stowarzyszenia branży eventowej, w połowie lutego rozpoczął współpracę z firmą CDN, twórcą systemu rejestracji i obsługi uczestników konferencji Conrego. To początek partnerstwa, w ramach którego system będzie użytkowany w czasie konferencji organizowanych przez MPI Poland. Umowa obowiązuje do końca roku 2011.

Conrego i MPI Poland

Współpraca między partnerami zakłada dostarczanie przez firmę CDN usług wdrożeniowych i konfiguracyjnych systemu Conrego na potrzeby wszystkich spotkań organizowanych przez MPI w roku 2011. Ponadto CDN gwarantuje Stowarzyszeniu pomoc techniczną i merytoryczną w zakresie korzystania z ich systemu.

Stowarzyszenie MPI Poland będzie organizować cykl konferencji mających na celu budowanie globalnej społeczności, działającej na rzecz rozwoju przemysłu spotkań na całym świecie. Podczas tych eventów zostanie wykorzystany właśnie system Conrego. CDN przygotuje dedykowane moduły, które ułatwią i skrócą proces planowania oraz organizacji konferencji, zgodnie z potrzebami specyfiką MPI Poland.

– Zależy nam po pierwsze, na skróceniu czasu pracy podczas organizowanych przez nas konferencji. Po drugie, sądzimy, że jako światowa organizacja, MPI Poland Club powinno iść z duchem czasu i wdrażać nowoczesne technologie podczas tak znaczących wydarzeń – mówi Agnieszka Faracik-Leśniak, członek Komisji Edukacyjnej MPI Poland Club.

System Conrego znacząco usprawnił proces organizacji pierwszego eventu MPI Poland, rozpoczynającego ten cykl konferencji. Jak podkreślają organizatorzy, największą korzyścią, która jest konsekwencją wykorzystania internetowego systemu jest łatwiejsza i szybsza rejestracja uczestników, usprawnienie weryfikacji danych gości i ich łatwe przetwarzanie. Ponadto, Stowarzyszenie ceni sobie przejrzystość informacji, jakie daje Conrego oraz intuicyjność posługiwania się tym rozwiązaniem.

Dlaczego współpraca z MPI Poland?

Inicjatorem współpracy była pani Agnieszka Faracik-Leśniak z DMC Poland.

– Pani Agnieszka zaproponowała byśmy dołączyli do MPI Poland, bo to grupa wspaniałych ludzi związanych z branżą eventową – mówi Tomasz Chrościechowski, właściciel systemu Conrego. –


Zanim jednak zdążyliśmy przystąpić do organizacji padła propozycja umowy partnerskiej. Z radością przyjęliśmy propozycję współpracy, bo tak jak MPI Poland dostrzegliśmy obustronną korzyść – dodaje Chrościechowski.

W poprzednich latach Stowarzyszenie MPI Poland Club posługiwało się uproszczonym rozwiązaniem polegającym na wysyłce rejestracji przez uczestników poprzez formularz na stronie internetowej MPI.

– Proces manualnej rejestracji był dla nas bardzo pracochłonny. – powiedziała Agnieszka Faracik-Leśniak, członek Komisji Edukacyjnej MPI Poland Club. – Przyjmowanie pieniędzy, ich bieżące zarządzanie i fakturowanie było uciążliwe i skomplikowane. Dzięki wdrożonym modułom Conrego proces ten został uproszczony do minimum wymaganej pracy. – dodaje Agnieszka Faracik-Leśniak.

W ramach podpisanej umowy partnerskiej, już 17 marca w Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie odbędzie się pierwsza wspólna konferencja „II GENERAL ASSEMBLY & ANNUAL CONFERENCE “Reboot your business – a chance to work differently”, która będzie realizowana w oparciu o internetowy system Conrego.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij