Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
18.10.2012

Convention Bureau w Łodzi

Kolejne polskie miasto szykuje się do stworzenia swojego oddziału Convention Bureau. Łódź, bo o niej mowa, swoje biuro ma uruchomić już na początku przyszłego roku.

Lokalni przedstawiciele polskiego Convention Bureau działają już w takich miastach, jak Warszawa, Gdańsk, Wrocław czy Katowice. Łódź to kolejne miasto, które chce w większym stopniu rozwijać branżę spotkań w swoim regionie. Przedstawiciel Biura Promocji Urzędu Miasta Łodzi Filip Krwawnik informuje, że turystyka biznesowa to najczęściej wskazywany cel przyjazdów turystów do Łodzi. Urząd Miasta pragnie wykorzystać ten fakt. Biuro ma zacząć swoją działalność na początku 2013 roku. Instytucja będzie działać przy Urzędzie Miasta, który ma finansować działanie łódzkiego CB.

Biuro swoją działalność ma rozpocząć od rozpoznania łódzkiego zaplecza branży spotkań. Pracownicy będą mieli za zadanie stworzenie bazy działających w mieście hoteli, obiektów konferencyjnych, gastronomicznych oraz firm, które urozmaicają przebieg spotkań czy oferują obsługę techniczną. Stworzenie katalogu firm z branży ma usprawnić organizowanie różnorodnych spotkań w Łodzi.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij