Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
25.09.2013

Coraz bliżej otwarcia Best Western Plus we Wrocławiu

Na początku przyszłego roku rodzina hoteli Best Western powiększy się o nowy obiekt. Będzie to już drugi hotel tej marki we Wrocławiu i czwarty w barwach Best Western, którego operatorem jest Grupa Dobry Hotel.

Nowy BEST WESTERN PLUS Q Hotel Wrocław będzie typowo obiektem konferencyjnym. Jego oferta została pomyślana specjalnie o klientach biznesowych, w których obsłudze Grupa Dobry Hotel ma wieloletnie doświadczenie. Właśnie dobiegają końca ostatnie prace wykończeniowe. Otwarcie kompleksu planowane jest na początek lutego przyszłego roku.

- Następny kontrakt z tym samym partnerem to dowód, że nasz model biznesowy sprawdza się na polskim rynku. Ponadto to już kolejny obiekt, którego właściciele decydują się na funkcjonowanie w rodzinie Best Western od samego początku swojej działalności - mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę. - Nie bez przypadku zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszej oferty właśnie we Wrocławiu. Od lat miasto jest uznawane za jedno z najbardziej przyjaznych biznesowi w Polsce. Do tego przeżywa prawdziwy rozkwit za sprawą wyboru do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. W związku z tą inicjatywą przewiduje się, że stolicę Dolnego Śląska w 2016 roku może odwiedzić nawet kilka milionów turystów więcej niż zwykle - dodaje Cristescu.

Trzygwiazdkowy hotel, będzie szóstym obiektem w Polsce w kategorii PLUS. Na pierwszym piętrze planowane jest w pełni klimatyzowane centrum konferencyjne z foyer. Trzy duże sale konferencyjne w BEST WESTERN PLUS Q Hotel łącznie pomieszczą 200 osób. Przy nich funkcjonować będą jeszcze dwa mniejsze obiekty szkoleniowe każdy po 25m2. Na gości czekać będzie 127 pokoi w tym 6 z dodatkową możliwością łączenia.

-W trzech obiektach Grupy Dobry Hotel, które już od kilku miesięcy funkcjonują pod szyldem Best Western, systematycznie rośnie liczba rezerwacji, zwłaszcza w segmencie biznesowym. Ponadto odwiedza nas więcej gości z zagranicy, co również może być rezultatem międzynarodowej rozpoznawalności Best Western -mówi Daniel Łukaszewicz, Business Development DirectorGrupy Dobry Hotel. 

Best Western na Zaolziańskiej 2 we Wrocławiu to nie koniec planów inwestycyjnych Grupy. Oficjalnie mówi się o dwóch nowych projektach w przeciągu dwóch najbliższych lat.

Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij