Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
6.11.2015

Coraz więcej konferencji w Hotelu Dębowym

Coraz więcej konferencji w Hotelu Dębowym

Hotel Dębowy w Bielawie z roku na rok dociera ze swoją ofertą konferencyjną do coraz większej liczby klientów. Wzrost widoczny jest szczególnie tej jesieni - w stosunku do października 2014 sprzedaż oferty konferencyjnej wzrosła o 24,8%. Taki wynik jest dowodem na to, że kompleks wpisał się na listę najatrakcyjniejszych miejsc na mapie eventowej Dolnego Śląska.

Hotel Dębowy to malowniczo usytuowany, historyczny kompleks czterech budynków. W ostatnich latach oferta hotelu stała się bogatsza, a marka bardziej rozpoznawalna,  o czym świadczy fakt umieszczenia Hotelu Dębowego wśród TOP10 konkursu Hotel Brand Awards w kategorii Historic - mówi Karolina Sochaj, Hotel Manager.

Dzięki kompleksowej ofercie, profesjonalnym salom szkoleniowym i różnorodności dodatkowych atrakcji do hotelu przybywa coraz więcej firm. W ciągu ostatniego roku szkolili się tu między innymi lekarze, urzędnicy, naukowcy, informatycy i wiele innych grup zawodowych. Na terenie obiektu organizowane są także międzynarodowe spotkania firmowe zrzeszające ludzi ze wszystkich stron świata.  

Centrum konferencyjne Hotelu Dębowego to sześć profesjonalnie wyposażonych sal szkoleniowych, które mogą pomieścić nawet 400 uczestników. Rozbudowana infrastruktura obiektu sprawia, że mogą tu się odbywać spotkania dla kilku grup jednocześnie.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij