Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
12.12.2017

Czas zmian w Stowarzyszeniu Branży Eventowej

Czas zmian w Stowarzyszeniu Branży Eventowej

11 grudnia w Warszawie odbyło się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej, podczas którego wybrano nowe władze, które przez najbliższe trzy lata będą kierowały pracami SBE. Prezesem Zarządu została Marta Dunin-Michałowska, Członkami Zarządu są Żaneta Berus (Ptak Warsaw Expo), Renata Razmuk (Social Connect Group), Marcin Stefański (Expo Mazury) oraz Piotr Wojdat (Evenea).

Jakie są  główne cele władz SBE na nową kadencję? Po pierwsze, nowe władze stawiają na rozwój organizacji, Zarząd chcę położyć jeszcze większy nacisk na wymiar edukacyjny, głównie na rozwijanie oferty programowej Studium Event Managmentu, które SBE prowadzi we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Nowym władzom zależy także na popularyzacji eventu jako narzędzia komunikacji marketingowej. Istotnym elementem będą także szkolenia, debaty, konferencja Event Biznes oraz na kolejne inicjatywy zwiększające profesjonalizm współpracy między klientem a branżą eventową.

„Rola i profesjonalizm polskiej branży spotkań rośnie. Obserwujemy powrót klientów do tej formy komunikacji marketingowej, a także dużą otwartość firm na realizację niezwykłych wydarzeń. Niezbędne jest oferowanie najwyższej jakości, kreatywnych wydarzeń, czyli współpraca z ekspertami w dziedzinie eventów. Takich właśnie ekspertów skupia SBE i jesteśmy dumni, że możemy ich reprezentować, korzystać z ich wiedzy i doświadczenia w ramach naszych szkoleń, konferencji i Studium Event Managementu” - mówi Marta Dunin-Michałowska prezes zarządu SBE.

Podczas Walnego Zgromadzenia podziękowania składano na ręce władz III kadencji, w szczególności Paniom: Oldze Krzemińskiej-Zasadzce (Wiceprezes Zarządu) i Annie Nowakowskiej (Członek Zarządu ds. edukacji), które funkcje w zarządzie pełniły od początku istnienia SBE. Obie Panie zdecydowały o niekandydowaniu do kolejnego zarządu, jednak nie opuszczają struktur SBE, w którym dalej będą czynnie uczestniczyć jako członkowie.

Zdjęcie: ewagraphy.com, od lewej jest Marcin Stefański, Renata Razmuk, Marta Dunin-Michałowska, Żaneta Berus, Piotr Wojdat.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij