Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
5.05.2010

Cztery gwiazdki dla Hotelu Novotel w Poznaniu

Jeden z najstarszych hoteli w Poznaniu – Novotel Poznań Centrum radykalnie zmienił swoje oblicze i otrzymał czwartą gwiazdkę. Hotel znany z organizacji bankietów, zjazdów delegacji rządowych i obsługi gości Międzynarodowych Targów Poznańskich, po gruntownym remoncie stał się idealnym miejscem na przyjęcie VIP-ów, klientów biznesowych, i tych, którzy zainteresowani są skorzystaniem z Business Club, sal konferencyjnych, oraz pokoi Executive.

Chcąc sprostać wymaganiom klasy biznesowej, Novotel Hotel Centrum w Poznaniu zapewnia gościom nowoczesną aranżację pokoi, sterowaną klimatyzację, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, mini bar, szybki, bezprzewodowy Internet, oraz funkcję zaciemnienia pokoju (udogodnienie dla gości zmieniających strefy czasowe).

Przebudowie uległy sale konferencyjne, w których można teraz zorganizować bankiet dla blisko 1000 osób. Ponadto - możliwość dzielenia sal dźwiękoszczelnymi ściankami i nowoczesny sprzęt nagłaśniający są wręcz gwarancją wysokiej jakości obsługi oraz organizacji dużych wydarzeń biznesowych.

Z myślą o klientach lubiących wysoki standard, pojawił się też nowy rodzaj pokoi – Executive, gdzie można m. in. skorzystać z ekspresu do kawy Nespresso, czy stacji dokujących iPod'y, iPhone'y.

Klienci korporacyjni i VIP-owie odnajdą w Novotelu Poznań Centrum wyjątkowe miejsce, tylko im dedykowane – Business Club. Jest to przeszklone pomieszczenie, gdzie można odpocząć na wygodnych kanapach, napić się orzeźwiającego napoju, czy spotkać się z kontrahentami. Świetne miejsce na relaks, ale i na finalizację ważnej transakcji.

Zmiany doczekała się również gastronomia. Właściciele zdecydowali się na wprowadzenie oddzielnej restauracji, określanej jako śniadaniowa. Można tam zjeść smakowite potrawy kuchni regionalnej, międzynarodowej, a przy tym spróbować autorskich smakołyków głównego kucharza kuchni – Rafała Borysa, o nazwie NoVo.

źródło: e - hotelarz.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij