Cztery oddziały ICCA spotkały się w Salonikach w Grecji

O korzyściach płynących z członkostwa w ICCA, nowych technologiach i twórczych spotkaniach - za nami ICCA Joint 4 Chapter Summit w Grecji.

Czterdzieści osób, reprezentantów Oddziałów Śródziemnomorskiego, Europy Centralnej, Środkowego Wschodu oraz Wielkiej Brytanii stowarzyszenia ICCA spotkało się w dniach 31 styczeń - 2 luty 2013 w Salonikach w Grecji na dorocznym spotkaniu. W spotkaniu Gdańsk i Region reprezentowała Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB, która pełni również funkcję Przewodniczącej Oddziału Europy Centralnej ICCA.

Pierwszego dnia spotkania Prezes Zarządu ICCA, Martin Sirk podczas dwugodzinnej ICCA Master Class przedstawił najważniejsze korzyści z członkostwa w stowarzyszeniu. Zaprosił członków do korzystania z bezpłatnych narzędzi w podejmowanych działaniach marketingowych, m.in. PR Kit, strony internetowej http://www.bma.iccaworld.com/, gdzie umieszczane są najlepsze kampanie marketingowe. Zachęcał również do korzystania z największej na świecie bazy danych ICCA, gdzie znajdują się dane dot. kongresów stowarzyszeń oraz udziału w spotkaniach i konferencjach organizowanych przez ICCA.

Drugiego dnia Mike van der Vijver (MindMeeting) podczas warsztatów przedstawił koncepcję "twórczych spotkań", czyli jak kreatywnie i efektywnie organizować konferencje i co można zrobić, aby uczestnicy wrócili po konferencjach do swoich biur z nowymi pomysłami. Kolejną prezentację przedstawiła Miranda Ioannou z SCS Limited (Cypr) oraz Valentini Amarantidou z Artion Conferences and Events (Grecja), które na podstawie własnych doświadczeń przekazały praktyczną wiedzę o różnych formach sponsoringu, który w obecnych czasach coraz częściej ewaluuje w długoterminowe partnerstwa. Następnie Steen Jakobsen z Wonderful Copenhagen (Dania) podzielił się doświadczeniem Kopenhagi w zakresie zrównoważonego rozwoju w przemyśle spotkań.

Tego dnia również Anna Górska wraz z Milosem Milovanovichem z Serbia Convention Bureau, poprowadzili sesję dot. mobilnych strategii w firmach. Prezentacja Prezes Górskiej jest dostępna tutaj: http://www.slideshare.net/GdanskRegionCVB/icca-joint-4-chapters-summit-thessaloniki-greece-2013 Trzeciego dnia spotkania uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak przetrwać sytuacje kryzysowe i czy można je przekształcić w sukces.

Tego dnia oficjalnie przekazano również przewodnictwo Oddziału Śródziemnomorskiego ICCA od Mirandy Ioannou, która sprawowała tę funkcję przez cztery lata, w ręce Elif Balci Fisunoglu z Istanbul Convention & Visitors Bureau (Turcja).

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz