Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.02.2013

Cztery oddziały ICCA spotkały się w Salonikach w Grecji

O korzyściach płynących z członkostwa w ICCA, nowych technologiach i twórczych spotkaniach - za nami ICCA Joint 4 Chapter Summit w Grecji.

Czterdzieści osób, reprezentantów Oddziałów Śródziemnomorskiego, Europy Centralnej, Środkowego Wschodu oraz Wielkiej Brytanii stowarzyszenia ICCA spotkało się w dniach 31 styczeń - 2 luty 2013 w Salonikach w Grecji na dorocznym spotkaniu. W spotkaniu Gdańsk i Region reprezentowała Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB, która pełni również funkcję Przewodniczącej Oddziału Europy Centralnej ICCA.

Pierwszego dnia spotkania Prezes Zarządu ICCA, Martin Sirk podczas dwugodzinnej ICCA Master Class przedstawił najważniejsze korzyści z członkostwa w stowarzyszeniu. Zaprosił członków do korzystania z bezpłatnych narzędzi w podejmowanych działaniach marketingowych, m.in. PR Kit, strony internetowej http://www.bma.iccaworld.com/, gdzie umieszczane są najlepsze kampanie marketingowe. Zachęcał również do korzystania z największej na świecie bazy danych ICCA, gdzie znajdują się dane dot. kongresów stowarzyszeń oraz udziału w spotkaniach i konferencjach organizowanych przez ICCA.

Drugiego dnia Mike van der Vijver (MindMeeting) podczas warsztatów przedstawił koncepcję "twórczych spotkań", czyli jak kreatywnie i efektywnie organizować konferencje i co można zrobić, aby uczestnicy wrócili po konferencjach do swoich biur z nowymi pomysłami. Kolejną prezentację przedstawiła Miranda Ioannou z SCS Limited (Cypr) oraz Valentini Amarantidou z Artion Conferences and Events (Grecja), które na podstawie własnych doświadczeń przekazały praktyczną wiedzę o różnych formach sponsoringu, który w obecnych czasach coraz częściej ewaluuje w długoterminowe partnerstwa. Następnie Steen Jakobsen z Wonderful Copenhagen (Dania) podzielił się doświadczeniem Kopenhagi w zakresie zrównoważonego rozwoju w przemyśle spotkań.

Tego dnia również Anna Górska wraz z Milosem Milovanovichem z Serbia Convention Bureau, poprowadzili sesję dot. mobilnych strategii w firmach. Prezentacja Prezes Górskiej jest dostępna tutaj: http://www.slideshare.net/GdanskRegionCVB/icca-joint-4-chapters-summit-thessaloniki-greece-2013 Trzeciego dnia spotkania uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak przetrwać sytuacje kryzysowe i czy można je przekształcić w sukces.

Tego dnia oficjalnie przekazano również przewodnictwo Oddziału Śródziemnomorskiego ICCA od Mirandy Ioannou, która sprawowała tę funkcję przez cztery lata, w ręce Elif Balci Fisunoglu z Istanbul Convention & Visitors Bureau (Turcja).

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij