Destynacje docenione przez ETHICAL TRAVELER

Destynacje docenione przez ETHICAL TRAVELER
Według najnowszego raportu „Rozwój dziesięciu najbardziej etycznych krajów świata” opublikowanego przez Ethical Traveler kraje takie jak Polska, RPA czy Surinam, razem z innymi państwami, które równie mocno angażują się w zachowaniu naturalnego piękna, tworzą unikatowe zestawienie.

Belize – niewielkie państewko Ameryki Środkowej o wielkich możliwościach. Posiada ono najdłuższą rafę koralową na półkuli zachodniej. Co roku Belize odwiedzane jest przez nurków z całego świata. To także wielkie dziedzictwo Majów. Tutaj historia nie zna swojego końca.

Surinam – zapomniany i pomijany na rynku destylacji turystycznych. A szkoda, bo poszczycić się może chociażby pięknymi i tropikalnymi puszczami, dziką przyrodą i niezwykłą kulturą. Siedemnastowieczna stolica jest obowiązkowym punktem odwiedzin turystów.

Chile – rozciąga się od suchych pustyń po lodowce. Wielbiciele atrakcji sportowych pokochają to miejsce. Narty, trekking, jazda konna spływy – to tylko niektóre dyscypliny, których możesz tam spróbować.

Argentyna – kraj ozdobiony niebywałymi krajobrazami. Szczyty Andów, równiny Patagonii oraz dżungla Missiones stwarza klimat, w którym Argentyna wydaje się być krajem bez ograniczeń przyrodniczych. Pośrodku tych cudów znajduje się stolica – Buenos Aires – miasto, które tętni energią.

Litwa – to połączenie zamków, pięknych jezior i lasów. Sceneria prosto z Robin Hooda. Stolica Litwy Wilno jest jednym z najbardziej urzekających miast w Europie, między innymi ze względu na barakowy styl Starego Miasta.

Ghana – cechuje się bujną i zróżnicowaną przyrodą. Liczne parki przyrody oraz rezerwaty mają uchronić to naturalne i niczym niezniszczone piękno. Jest to również dom i raj dla wielu gatunków zwierząt. Spotkać można antylopy, małpy, lwy, słonie, rzadkie gatunki ptaków, czy motyli.

Polska – najbardziej niedoceniany kraj Europy. A szkoda, gdyż niewątpliwie ma wiele do zaoferowania jak chociażby liczne pasma górskie, wspaniałe stare miasta, parki narodowe. Jest to również kraj dynamiczny, który szybko ulega zmianom. Prawie całkowicie zniszczona podczas II wojny światowej Warszawa, dzisiaj jest nowoczesną stolicą. Góry, lasy, morza, liczne jeziora, a dodatkowo średniowieczne zamki i dzikie jaskinie sprawiają, że coraz więcej i chętniej turyści odwiedzają nasz kraj.

Seszele – bo jeśli istnieje jakiś raj to tylko tam. Jest to wyspa otoczona turkusowym morzem, bogata w rzadkie gatunki roślin. To miejsce, które może stać się niezwykłą atrakcją dla obserwatorów ptaków jak również dla nurków.

Republika Południowej Afryki – tutaj widomi zapierają dech w piersiach. Zróżnicowany krajobraz: ogromne równiny, złote plaże, liczne pustynie i pasy górskie boją wszystkie inne miejsca na głowę. Niesamowita heterogeniczność kulturowa, aż 11 języków narodowych, sprawia, że RPA jest bez wątpienia krajem kosmopolitycznym.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz