Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.08.2021

Dlaczego networking jest tak ważny w budowaniu trwałych relacji w biznesie?

Dlaczego networking jest tak ważny w budowaniu trwałych relacji w biznesie?

„Networking biznesowy w nowej normalności” tematem kolejnego kursu Akademii SKKP online. Podczas szkolenia swoją wiedzą podzieliła się Anna Górska, Doradca Zarządu Symposium Cracoviense, Członek Zarządu ICCA, Wiceprezes Zarządu SKKP. 

Spotkanie online prowadzone przez Annę Górską to jedno z 10 szkoleń cyklu "Zarządzanie w branży MICE" realizowanego w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Organizatorem jest Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce.

Celem szkolenia pt. „Networking biznesowy w nowej normalności” jest przekazanie podstaw dotyczących networkingu biznesowego, czyli jak i gdzie efektywnie zdobywać nowe kontakty biznesowe i budować długotrwałe relacje. Anna Górska opowiedziała o głównych korzyściach z networkingu, a także zdradziła, na co zwrócić uwagę podczas konferencji organizowanych face to face, a na co podczas tych wirtualnych. Opowiedziała też o grywalizacji jako jednym ze sposobów na budowanie zaangażowanych uczestników.

Networking sprzyja tworzeniu trwałych relacji zawodowych i stwarza okazje do znalezienia nowych możliwości zawodowych oraz brania udziału w interesujących projektach. Jak efektywnie tworzyć sieć kontaktów biznesowych? O tym wszystkim opowiada Anna Górska podczas szkolenia, które już jest dostępne na platformie edukacyjnej Akademii SKKP online:

www.akademia.skkp.org.pl

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij