Długi weekend majowo-czerwcowy -Dosłońce świętuje z matkami i dziećmi

Tegoroczny maj obfituje w dni wolne od pracy. Dodatkowo sama końcówka tego pięknego miesiąca stanowi doskonałą okazję do rodzinnego świętowania.Zaczynamy w niedzielę 26 maja świętując Dzień Matki, w czwartek wszyscy mamy wolny dzień ze względu na święto kościelne a w sobotę obchodzimy Dzień Dziecka.

Mamy świętują w SPA

Mamy pierwszego i drugiego kwartału, matki polki, mamy pracujące i mamy seniorki - dla każdej z pań ciekawe i odpowiednio dobrane zabiegi mogą stanowić doskonały pomysł na prezent. Pakiety dla przyszłych mam, dla młodych mam, pakiet dla mamy seniorki czy Day Spa dla każdej mamy to tylko wybrane możliwości uczczenia tego wyjątkowego święta.

- Przyszłym mamom,które w czasie ciąży chciałby się zrelaksować i zadbać o siebie proponujemy pedicure oraz specjalne zabiegi i masaże, które poprawią krążenie, pomogą pozbyć się opuchlizny- informuje Dagmara Leja ze Słonecznego SPA w Hotelu Dosłońce. Konstruując ofertę dla mam staraliśmy się dopasować odpowiednie zabiegi dla poszczególnych potrzeb i tak dla młodych mam proponujemy specjalny masaż dla kobiet po ciąży i maskę na piersi. Mamy seniorki skorzystają z relaksacyjnego masażu i maski siarczkowej - dodaje Dagmara Leja.

Propozycje przygotowano w taki sposób, aby już od 1900 zł można było sprawić ukochanej mamie niezwykła niespodziankę. Są wśród nich pobyty jednodniowe czy kilkudniowe oraz day spa.

Długi weekend czerwcowy - aktywnie i rodzinnie
Coraz chętniej korzystamy z usług ośrodków spa i wellness. Jak wynika z badań i prognoz niemieckiego portalu beauty24.de taki trend to rezultat coraz większej świadomości znaczenia relaksu i wypoczynku oraz profilaktyki stresu. Coraz lepsza baza hotelowa, stałe ulepszanie oferty oraz ogromne otwarcie na pobyty rodzinne sprzyjają rosnącemu zainteresowaniu pobytami w ośrodkach spa i wellness.

- Rzeczywiście koniecznością jest obecnie takie przygotowanie oferty pobytowej, aby każdy członek rodziny znalazł tu dla siebie odpowiednie zajęcie. Stąd rośnie rola dzieci jako gości ośrodków spa- przekonuje Katarzyna Romowicz z Hotelu dosłońce Conference & SPA.
Kolejnym niezmiernie ważnym elementem oferty pobytowej jest możliwość
aktywnego wypoczynku. Stąd ogromną popularnością cieszą się zorganizowane zajęcia w basenie np. aqua aerobik, nauka pływania.

- Do ulubionych aktywności gości naszego ośrodka należy nordic walking, jazda na rowerze, ale także golf, tenis czy po prostu spacery - informuje Dagmara Leja z Hotelu Dosłońce. Po wysiłku fizycznym chętnie bierzemy udział w turniejach brydża słuchamy muzyki czy po prostu delektujemy się wyśmienitą kuchnią.

Ważny gość w SPA - czyli piknikowy Dzień Dziecka
O atrakcyjności oferty hotelowej decydują obecnie rzeczywiście propozycje dla najmłodszych. Aby rodzice mogli wypocząć i nabrać sił, dzieci muszą mieć odpowiednie zajęcie. Standardem jest już oferta specjalnych zabiegów dla dzieci i nastolatków, ciekawe zajęcia animacyjne, codzienne kino malucha. Jednak Dzień Dziecka trzeba uczcić wyjątkowo. Na co dzień pędzimy do szkoły czy przedszkola, wozimy pociechy na zajęcia dodatkowe, przygotowujemy posiłki mija dzień za dniem. Tymczasem wspólnie spędzone chwile, wzajemne rozmowy są ciągle spychane na drugi plan.

-Dzień Dziecka to okazja do wspólnej rodzinnej zabawy. W naszym ośrodku SPA to doskonała rozrywka np. podczas Kinderbalu, wspólne
grillowanie, zabawy pod okiem animatorów, to czas rodziców i dzieci, okazja do zatrzymania się i umocnienia więzi - zachęca Dagmara Leja z Hotelu Dosłońce

Sposobów na wypoczynek jest wiele. Gdy decydujemy się na wyjazd, sprawdźmy czy każdy z członków rodziny znajdzie w ofercie coś dla siebie. Jeśli pobyt w spa ma być udany, każdy musi być zadowolona i wypoczęty. Nawet jeśli nie chcemy lub nie możemy wyjechać na kilka dni, bez problemu znajdziemy ofertę jednodniowych wypadów, tak by aktywnie i rodzinnie spędzić chociaż kilka godzin w przyjaznym rodzinie miejscu.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum