Do Gdańska przyjedzie ponad 100 studentów z całego świata

W dniach 4-10 sierpnia na Politechnice Gdańskiej odbędzie się 15. edycja "Szkoły Wzrostu Kryształów", w której udział weźmie około 120 słuchaczy z całego świata m.in. z USA, Kanady, Australii, Indii i niemal całej Europy.

"Szkoła Wzrostu Kryształów" jest wydarzeniem towarzyszącym Międzynarodowej Konferencji nt. Wzrostu Kryształów, która w tym roku odbędzie się w dniach 11-16 sierpnia 2013 w Warszawie (poprzednie edycje spotkania odbyły się w: Chinach 2010 oraz USA 2007).

Organizowana przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Wzrostu Kryształów "Szkoła Wzrostu Kryształów" przyciągnie do Gdańska ponad 100 uczestników konwentu z całego świata, w tym m.in. z Arabii Saudyjskiej, USA, Kanady, Australii, Indii, Chin, Japonii i oczywiście Europy. Spotkanie jest skierowane do najzdolniejszych studentów i prowadzone przez wybitnych specjalistów z dziedziny wzrostu kryształów i dziedzin pokrewnych.

Jednym z organizatorów spotkania jest prof. dr hab. inż. Wojciech Sadowski z Politechniki Gdańskiej, nominowany w tym rok przez Gdańsk Convention Bureau/GOT do tytułu Honorowego Ambasadora Kongresów Polskich (więcej informacji o Programie można znaleźć pod linkiem: www.gdanskconvention.pl).

Szczegółowy Program "Szkoły Wzrostu Kryształów" jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia pod linkiem: http://science24.com/event/isscg15/


***
O GDANSK CONVENTION BUREAU:
Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!
Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne połączenie biznesu i relaksu w Element Hotel & Spa. Jego oferta konferencyjna, luksusowe wnętrza oraz niezapomniane doświadczenia w centrum Wellness & Spa czekają na Ciebie w sercu malowniczych Gór Izerskich!

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją
ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

Odkryj ARCHE Dwór Uphagena w Gdańsku - niezwykłe miejsce, gdzie biznes spotyka sztukę. Przestronne sale gościnnego obiektu to nie tylko idealne miejsce na konferencje, ale także platforma dla artystycznych spotkań i wystaw.

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!
4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!

Art Hotel Wrocław to nie tylko eleganckie miejsce na nocleg, ale przede wszystkim doskonałe centrum biznesowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie biznesowe w sercu Wrocławia, będzie to niezawodny wybór!

Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Oprócz doskonałych warunków do pracy Neptuno Resort & Spa oferuje także liczne atrakcje relaksacyjne. Od strefy SPA & Wellness, przez wypożyczalnię rowerów, po strefę fitness. Tam zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!
Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!

Odkryj wyjątkową przestrzeń KinoGram w sercu Warszawy, idealną do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Zainspiruj się industrialnym stylem i unikalną atmosferą, połączoną z wysokim poziomem usług i wyjątkowymi doznaniami kulinarymi.

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję