Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.11.2018

Do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyła firma Galitsyna Art. Group

Do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyła firma Galitsyna Art. Group

Stowarzyszenie Branży eventowej wita kolejnego członka. Tym razem jest to Galitsyna Art Group. Na dorobek grupy składa się ponad 3000 pokazów eventowych w ponad 30 krajach. Występują na całym świecie, zdobywając rozeznanie w temacie Pokazów Sztuk Wizualnych. 

Grupa rozwija się i podnosi standard pokazów, aby móc realizować coraz trudniejsze wyzwania artystyczne. Każdy scenariusz występu Galitsyna Art Group tworzony jest indywidualnie według z góry ustalonych celów i założeń wydarzenia, dzięki czemu są jedyne w swoim rodzaju. W Stowarzyszeniu Branży Eventowej firma reprezentowana będzie przez Armena Avanesiana.

Galitsyna Art Group jest studiem artystycznym, którego założycielem jest Tetiana Galitsyna. Jej nazwisko stało się sławne po wygranej w programie rozrywkowym Mam Talent. Artystka jest prekursorką Malowania Piaskiem w Polsce. Sztuka polega na tworzeniu ręcznie obrazów za pomocą ziaren piasku klasycznego lub kolorowego przy jednoczesnym akompaniamencie muzyki. Takie połączenie pozwala opowiedzieć niesamowitą historię.

Prócz Malowania Piaskiem, Galitsyna Art Group prezentuje Malowanie Światłem. To niesamowite show, które za każdym razem wywołuje interakcję widzów. Występ polega na tworzeniu na specjalnych ekranach animacji w całkowitej ciemności. Ogromną ekscytację wywołuje także Speed Painting lub Magical Speed Painting. Polegają one na bardzo szybkim malowaniu, często obrazów obróconych. Magiczna odmiana tej sztuki polega na wykorzystaniu płótna, na którym malunek jest widoczny tylko w ciemności.

Galitsyna Art Group prowadzi także Gwiezdne Show, podczas którego artysta wykonuje przed publicznością obraz bezbarwnymi farbami. Rysunek staje się widoczny dopiero po zastosowaniu gwizdanego pyłu. Niezwykle klimatyczne są także historie opowiadane poprzez Malowanie Śniegiem. Animacja jest każdorazowo inna i podąża według własnego scenariusza.

Obrazy Kompozycyjne, zwane Split & Join Show to z kolei unikalny pokaz, w którym artysta maluje jednocześnie na kilku wielkoformatowych płótnach. Atmosfera tajemniczości towarzyszy widzom do samego końca. Jednym z najbardziej zaskakujących pokazów jest Mystery Painting.Na płótnie powstaje obraz, który jest niemożliwy do rozpoznania. Jego przesłanie staje się jasne dopiero w momencie spryskania specjalną farbą.

Tańczący Malarz to widowisko łączące w sobie elementy sztuki i choreografii. Poprzez taniec tworzone są unikalne dzieła na obracającym się płótnie. Taki obraz pozostaje niezwykłą pamiątką z eventu. Na transparentnych płótnach wykonuje się Multilevel Speed Painting. Artysta maluje na nim tylko fragmenty dzieła, po czym składa je, nakładając na siebie stworzone warstwy. Natomiast Malowanie na Wodzie to unikalna technika, którą za pomocą specjalistycznych pędzli maluje się na żywo wodną, barwną historię.

Profesjonalny zespół Galitsyna Art Group jest w stanie tworzyć zachwycające show na najwyższym poziomie i przy nietypowych warunkach. Ciekawe, niekonwencjonalne pokazy są świetnym urozmaiceniem podczas targów, konferencji, bankietów czy imprez firmowych. Połączenie sztuki i wyobraźni tworzy niesamowity efekt, który zapada w pamięci wszystkich gości.   


INFORMACJA PRASOWA 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij