Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.03.2018

Do Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączył Ptak Warsaw Expo

Do Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączył Ptak Warsaw Expo

Zaledwie 15 minut drogi od ścisłego centrum Warszawy znajduje się największe centrum targowe w Polsce. Wyjątkowo funkcjonalny i nowoczesny budynek organizuje najważniejsze kongresy, konferencje, szkolenia i targi o charakterze międzynarodowym. W lutym tego roku Ptak Warsaw Expo dołączyło do SBE.

Reprezentantką naszego centrum targowo-kongresowego została jego dyrektor-pani Żaneta Berus. Wyróżnienie zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w działalność Stowarzyszenia Branży Eventowej. Dołączyła jako członek zwykły w maju 2017 roku, będąc przedstawicielem innego podmiotu gospodarczego. Dziś jest odpowiedzialna za rozwój SBE na arenie międzynarodowej.

Połączenie doświadczenia z różnych stowarzyszeń i centrów targowych z całego świata można znacznie przyspieszyć rozwój branży eventowej. Pani Żaneta będzie skupiać się na zawiązywaniu i umacnianiu  tych relacji, korzystając z wiedzy, jaką zdobyła podczas zarządzania ogromnym, bo posiadającym aż 6 hal, centrum targowym w Polsce.

Ptak Warsaw Expo wyróżnił się w Europie dzięki niezwykle dogodnej lokalizacji. Budynek leży bowiem w bliskiej odległości od lotniska im. Fredericka Chopina. W pobliżu zbiegają się najważniejsze drogi w kraju: S7, S8 i autostrada A2. Tak dogodne warunki pozwalają organizować blisko 30 własnych wydarzeń z różnych dziedzin gospodarki w ciągu roku. Zachowując najwyższy standard obsługi,  jest to największe centrum w Środkowej Europie. Światowa Organizacja Przemysłu Targowego UFI umieściła Ptak Warsaw Expo na 1 miejscu w Polsce, a na 19 miejscu w całej Europie.

Stowarzyszenie Branży Eventowej objęło patronatem Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej ELECTRONICS SHOW, które odbędą się 13-15 kwietnia oraz Targi World Travel Show organizowane od 19  do 21 października tego roku.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij