Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
27.10.2022

Dobre wieści z Hotel Marketing Conference 2022 (i wyniki zabawy!)

Dobre wieści z Hotel Marketing Conference 2022 (i wyniki zabawy!)

24 i 25 października, a więc dosłownie parę chwil temu, odbył się długo wyczekiwany przez nas Hotel Marketing Conference. To największe wydarzenie dla hotelarzy, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Na wstępie więc pragniemy pogratulować organizatorom sukcesu i wyrazić ogromną wdzięczność, że mogliśmy być częścią HMC. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji!

Podczas Hotel Marketing Conference można było m.in. odwiedzić nasze stoisko, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i... wziąć udział w zorganizowane przez nas zabawie z atrakcyjnymi nagrodami. Zanim jednak wskażemy zwycięzców, powrócimy jeszcze wspomnieniami do dni spędzonych w Katowicach.

Hotel Marketing Conference, trzeba przyznać, to absolutnie wspaniałe wydarzenie, podczas którego możliwe jest m.in. spotkanie ciekawych ludzi i przedstawicieli szeroko pojętej branży hotelarskiej. Nie zabrakło tam przede wszystkim inspirujących wystąpień oraz paneli dyskusyjnych, które rzuciły nowe światło na wiele współcześnie ważnych tematów. Wróciliśmy więc z głową pełną pomysłów i dużą motywacją, aby nadal prężnie się rozwijać. 


A jeśli o nas mowa, to pragniemy tylko przypomnieć, że stanowimy największy w Polsce serwis promujący obiekty konferencyjne, w tym m.in. właśnie hotele. Możemy się pochwalić 15-letnim doświadczeniem w zakresie pomocy organizatorom wydarzeń w poszukiwaniach sal na zaplanowane konferencje, szkolenia, eventy czy imprezy integracyjne. 

Dodatkowo, jak wskazywaliśmy na wstępie, podczas HMC zorganizowaliśmy przy naszym stoisku pewną zabawę. Przyszła więc pora na to, aby ogłosić zwycięzców!

Główna wygrana należy zatem do... Domus Mater (Aleksander Pawłowski).

Banner na 3 miesiące w wybranym województwie otrzymują z kolei:

  • ZR Hotele (Joanna Chmura),
  • Hotel Almond (Izabela Domel),
  • Hotel Weneda (Fatima Suleiman).

Nagroda specjalna dla obiektu z najbardziej oryginalnym zgłoszeniem do zabawy wędruje za to do Havet Hotel (Agnieszka Maszner-Paprocka).

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w zabawie, a zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij