Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.11.2016

Dwie półkule i czerwony punkt po środku - nowe logo Targów Kielce

Dwie półkule i czerwony punkt po środku - nowe logo Targów Kielce

Targi Kielce nie stoją w miejscu i ciągle się rozwijają. Teraz naszła pora na zmianę loga, żeby iść za duchem czasu i prezentować się profesjonalnie na tle konkurencji.  

Dwie czerwone półkule przecięte białym paskiem - tak teraz wygląda nowe logo Targów Kielce, czyli drugiego największego ośrodka wystawienniczo-targowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Co może ono symbolizować?
Że są oni zawsze w centrum wydarzeń, mają międzynarodowy charakter i punkt odniesienia dla innych.

To już kolejne logo w historii obiektu. Podyktowane jest najnowszymi trendami graficznymi. Logo jako serce marki, element wizualnej identyfikacji jest istotnym narzędziem komunikacji i budowania wizerunku Targów Kielce, podkreślającym unikalny charakter ośrodka.

Najnowszy znak kieleckiego ośrodka nawiązuje do czerwonego punktu, który już pojawiał się w poprzednich logotypach. Podkreśla wagę miejsca w przestrzeni, symbolizuje centrum spotkań w biznesie. Znak odnosi się jednocześnie do uproszczonego obrazu kuli ziemskiej, podzielonej na dwie półkule, nawiązując do międzynarodowego charakteru kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Nowe liternictwo zastosowane w logo jest wyrazem minimalizmu, który jest esencją biznesowego stylu. Autorem nowego znaku jest Michał Obiedziński, kierownik Zespołu Grafiki Komputerowej w Targach Kielce, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Nowe logo Targów będzie sukcesywnie wdrażane w dokumentach i wydawnictwach targowych.    


Zobacz, jak powstało nowe logo!
        INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij