Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
9.02.2016

Dwór Kombornia - idealne miejsce na każde spotkanie

Dwór Kombornia - idealne miejsce na każde spotkanie

Seminaria, szkolenia, konferencje, prezentacje produktów, bankiety, negocjacje, kolacje i lunche biznesowe - to terminy, które są nieodłącznym elementem życia zawodowego każdego biznesmena. Ważne, żeby wszystkie tego typu spotkania były starannie dopracowane, bo nawet najmniejsze zaniedbanie może odbić się na wizerunku firmy.

Dwór Kombornia to miejsce, w którym nie trzeba obawiać się o jakość spotkań. Centrum Konferencyjne obiektu to dwie wzajemnie uzupełniające się części. W zabytkowym budynku stajni dworskich o powierzchni przekraczającej 700 m kw. znajdują się nowoczesne i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne i bankietowe mieszczące do 250 osób oraz foyer, przestrzeń cateringowa i sala taneczna. W tej części kompleksu odbywają się największe konferencje, wystawy, prezentacje, bankiety i inne imprezy wymagające zaangażowania większej przestrzeni. Mniejsze spotkania, takie jak warsztaty czy szkolenia w niedużych grupach, odbywają się w Salonach na parterze Dworu.

Konsultanci obiektu posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji spotkań i eventów. Pomogą w doborze miejsca, przygotowaniu scenografii, menu, oprawy muzycznej i dodatkowych atrakcji. 

Zespół dworsko-parkowy w Komborni to zamknięta enklawa o powierzchni 10 ha dająca szerokie możliwości organizacji imprez. Znajduje się tu profesjonalne centrum konferencyjne, wykwintna restauracja oraz strefa rekreacyjna i Wellness.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij