„EIBTM Talks Tech” już 28 sierpnia 2012 w Gdańsku

Branża spotkań idąć z duchem czasu nie może uciec od nowości technologicznych. Rosnąca wśród uczestników konferencji potrzeba interaktywności i możliwości jej spełnienia staną się tematem sierpniowego spotkania „EIBTM Talks Tech”.

Spotkanie odbędzie się w ramach kolejnej edycji cyklu Trójmiejskiej Akademii Organizatora Spotkań Biznesowych. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów czterech światowej klasy specjalistów w dziedzinie wykorzystywania nowoczesnych technologii w branży MICE: Meshulama “Shuli” Golovinskiego, Ewana MacLeoda , Davida Beniteza i Adiego Ben-Neshera.

„EIBTM Talks Tech” odbędzie się 28 sierpnia 2012 roku w Sali BHP w Gdańsku. By uczestniczyć w spotkaniu należy do 15 sierpnia wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.gdanskconvention.pl/pl/Aktualnosci,0/162.html i odesłać go na adres: [email protected]. Koszt uczestnictwa to 100 zł netto (członkowie GOT oraz GCB – wstęp wolny).

W czasie spotkania oprócz uczestnictwa w wykładzie będzie okazja do wymiany doświadczeń i opinii w czasie przerw kawowych praz brunchu.

Plan spotkania przedstawia się następująco:

9.00-9.15 – powitalna przerwa kawowa
9.15-10.00 – “Generacja Y i Z – Twoje wydarzenia – Twoją okazją na wzrost zysków”
10.00-10.15 – przerwa kawowa
10.15-11.00 – „Rewolucja mobilna”
11.00-11.15 – przerwa kawowa
11.15-12.00 – „IBTM Wydarzenia i przyszłość przemysłu spotkań”
12.00-13.00 – brunch
13.00-13.45 – „Tworzenie i umacnianie doświadczeń „attendee journey”
13.45-14.00 – przerwa kawowa
14.00-15.00 – Prezentacja aplikacji mobilnej GCBeVENT, adresowanej do organizatorów spotkań biznesowych, Gdańsk Convention Bureau


Więcej informacji:
tel. 58 300 06 59
e-mail:[email protected]
 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum