Elastycznie i profesjonalnie – zorganizuj spotkanie online w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Elastycznie i profesjonalnie – zorganizuj spotkanie online w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

O tym, że w obecnych realiach organizacja tradycyjnej konferencji jest niezwykle trudna, a właściwie... niemożliwa, nie musimy Wam mówić. Doskonale o tym przecież wiecie. Coraz więcej organizatorów wybiera więc alternatywne rozwiązania. Coraz więcej obiektów te alternatywne rozwiązania oferuje.

Konferencje online, streamingi nie są tak naprawdę niczym nowym dla Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. Internetowe przedsięwzięcia były realizowane w tym miejscu długo przed pandemią koronawirusa. Nowoczesne zaplecze, sprzęt wysokiej klasy, przeszkolony personel - te cechy Lubelskiego Centrum Konferencyjnego są teraz jeszcze bardziej na wagę złota dla organizatorów spotkań biznesowych. 

Zacznijmy od tego, że wewnątrz nowoczesnego budynku LCK znajdują się aż 3 studia streamingowe. Można tu więc zorganizować zarówno wydarzenia hybrydowe, jak i takie organizowane całkowicie bez stacjonarnej obecności uczestników. Należy wspomnieć również, że jakość i profesjonalizm takich realizacji jest porównywalna z produkcjami telewizyjnymi. 

Żaden dobry event online nie odbędzie się oczywiście bez wysokiej klasy sprzętu i specjalistycznych programów. W Lubelskim Centrum Konferencyjnym oczywiście wszystko to znajdziemy. Mamy do dyspozycji mi.in.: profesjonalne kamery, nagłośnienie, oświetlenie efektowe, miksery VMix, symetryczne łącze 0,5 Gbps, system digital signage.

Osoba prowadząca spotkanie online może być pokazywana z kilku kamer, przez co taka realizacja zyska na wizualnej atrakcyjności. Dostępne są też jingle muzyczno-świetlne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Od początku pandemii w studiach LCK zrealizowano z powodzeniem ponad 120 streamingów - niektóre z nich na ponad 3 tysiące osób! 

Gdy czasy się uspokoją, Lubelskie Centrum Konferencyjne sprawdzi się również w przypadku organizacji wydarzeń hybrydowych i tradycyjnych spotkań. Umożliwiają to pozostałe z sal wewnątrz obiektu. Największa z nich pomieści do 400 osób (125 osób - uwzględniając aktualne limity uczestników wprowadzone ze względu na pandemię koronawirusa). Część z sal posiada system mobilnych ścian, co daje organizatorom jeszcze większe możliwości aranżacyjne i organizacyjne. Można pomieszczenia dowolnie łączyć i dzielić - w zależności od przewidywanej liczby uczestników. Warto wspomnieć również o Atrium o wysokości aż 18 metrów.
Jest to doskonałe miejsce na wystawy, targi, ale także na widowiska teatralne i cyrkowe. Dzięki szklanej fasadzie uczestnicy mogą podziwiać sąsiadujący Plac Teatralny i XIX-wieczny Ogród Saski


W Lubelskim Centrum Konferencyjnym często odbywają się różnego rodzaju pokazy. Nie ma co się dziwić! W niewielu obiektach możemy podziwiać drzewa umieszczone wewnątrz budynku i multimedialną fontannę. 

Atrakcyjną usługą jest również możliwość umieszczenia baneru zewnętrznego o pow. 30 m2, banery wewnętrznego o pow. 40 m2 i baneru w Atrium o pow. 60 m2. 

Szereg usług, unikatowy wygląd, profesjonalizm obsługi i przystosowane do rozmaitych eventów zaplecze sprawiają, że organizatorzy chętniej decydują się na realizację swojego wydarzenia właśnie w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Z kolei LCK zdaje sobie sprawę, ile przeciwności i problemów niesie organizacja eventów w obecnych czasach, dlatego jest bardzo elastyczne na wszelkie zmiany. Umożliwia bezkosztową anulację rezerwacji praktycznie do ostatniego dnia przed wydarzeniem, a także możliwość rezygnacji z części zamówienia nawet w trakcie wydarzenia bez ponoszenia kosztów


Lubelskie Centrum Konferencyjne mieści się w ścisłym centrum Lublina, co daje organizatorom więcej możliwości organizacji czasu wolnego uczestników po konferencji.

Dodatkowo LCK posiada certyfikat "Bezpieczny Obiekt MICE" przyznany przez Polską Organizację Turystyczną oraz opracowaną we współpracy z organami sanitarnymi Procedurę Bezpieczeństwa, co jest szczególnie teraz ważne zarówno dla organizatorów, jak i uczestników eventów. 

Więcej informacji znajdziecie w wizytówce LCK TUTAJ.Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!
Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!

Odkryj doskonałość organizacji wydarzeń biznesowych na Enea Stadion w Poznaniu - prestiżowe sale, wszechstronna infrastruktura, unikalne doświadczenia. Dowiedz się więcej!

Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne
Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne

Holiday Inn Resort Warszawa Józefów: Doskonałe miejsce na biznes i relaks. Zapewnia on luksusowe pokoje, centrum konferencyjne, bogatą ofertę rekreacyjną i kulinarne doznania. Odkryj unikalną harmonię biznesu i przyrody już dziś!

Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie w Green Mountain Hotel w malowniczym Karpaczu. Luksus, tradycja i nowoczesność w jednym, zapewniające niezapomniane doświadczenia dla Twojej konferencji czy szkolenia.

Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję
Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję

Odkryj Grano Hotels - doskonałe miejsce na spotkania biznesowe w eleganckim otoczeniu. Ta sieć oferuje luksusowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne oraz relaksujące strefy SPA. Wybierz renomowaną sieć hoteli i zadbaj o sukces swojego wydarzenia biznesowego.

Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe
Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Trylogia czeka na Twój przyjazd! Odkryj to wyjątkowe miejsce pod Warszawą, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a natura otacza gości swoim urokiem i spokojem. Tutaj marzenia stają się rzeczywistością, a każdy moment jest pełen magii.

Archiwum