Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
4.11.2020

Elastycznie i profesjonalnie – zorganizuj spotkanie online w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Elastycznie i profesjonalnie – zorganizuj spotkanie online w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

O tym, że w obecnych realiach organizacja tradycyjnej konferencji jest niezwykle trudna, a właściwie... niemożliwa, nie musimy Wam mówić. Doskonale o tym przecież wiecie. Coraz więcej organizatorów wybiera więc alternatywne rozwiązania. Coraz więcej obiektów te alternatywne rozwiązania oferuje.

Konferencje online, streamingi nie są tak naprawdę niczym nowym dla Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. Internetowe przedsięwzięcia były realizowane w tym miejscu długo przed pandemią koronawirusa. Nowoczesne zaplecze, sprzęt wysokiej klasy, przeszkolony personel - te cechy Lubelskiego Centrum Konferencyjnego są teraz jeszcze bardziej na wagę złota dla organizatorów spotkań biznesowych. 

Zacznijmy od tego, że wewnątrz nowoczesnego budynku LCK znajdują się aż 3 studia streamingowe. Można tu więc zorganizować zarówno wydarzenia hybrydowe, jak i takie organizowane całkowicie bez stacjonarnej obecności uczestników. Należy wspomnieć również, że jakość i profesjonalizm takich realizacji jest porównywalna z produkcjami telewizyjnymi. 

Żaden dobry event online nie odbędzie się oczywiście bez wysokiej klasy sprzętu i specjalistycznych programów. W Lubelskim Centrum Konferencyjnym oczywiście wszystko to znajdziemy. Mamy do dyspozycji mi.in.: profesjonalne kamery, nagłośnienie, oświetlenie efektowe, miksery VMix, symetryczne łącze 0,5 Gbps, system digital signage.

Osoba prowadząca spotkanie online może być pokazywana z kilku kamer, przez co taka realizacja zyska na wizualnej atrakcyjności. Dostępne są też jingle muzyczno-świetlne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Od początku pandemii w studiach LCK zrealizowano z powodzeniem ponad 120 streamingów - niektóre z nich na ponad 3 tysiące osób! 

Gdy czasy się uspokoją, Lubelskie Centrum Konferencyjne sprawdzi się również w przypadku organizacji wydarzeń hybrydowych i tradycyjnych spotkań. Umożliwiają to pozostałe z sal wewnątrz obiektu. Największa z nich pomieści do 400 osób (125 osób - uwzględniając aktualne limity uczestników wprowadzone ze względu na pandemię koronawirusa). Część z sal posiada system mobilnych ścian, co daje organizatorom jeszcze większe możliwości aranżacyjne i organizacyjne. Można pomieszczenia dowolnie łączyć i dzielić - w zależności od przewidywanej liczby uczestników. Warto wspomnieć również o Atrium o wysokości aż 18 metrów.
Jest to doskonałe miejsce na wystawy, targi, ale także na widowiska teatralne i cyrkowe. Dzięki szklanej fasadzie uczestnicy mogą podziwiać sąsiadujący Plac Teatralny i XIX-wieczny Ogród Saski


W Lubelskim Centrum Konferencyjnym często odbywają się różnego rodzaju pokazy. Nie ma co się dziwić! W niewielu obiektach możemy podziwiać drzewa umieszczone wewnątrz budynku i multimedialną fontannę. 

Atrakcyjną usługą jest również możliwość umieszczenia baneru zewnętrznego o pow. 30 m2, banery wewnętrznego o pow. 40 m2 i baneru w Atrium o pow. 60 m2. 

Szereg usług, unikatowy wygląd, profesjonalizm obsługi i przystosowane do rozmaitych eventów zaplecze sprawiają, że organizatorzy chętniej decydują się na realizację swojego wydarzenia właśnie w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Z kolei LCK zdaje sobie sprawę, ile przeciwności i problemów niesie organizacja eventów w obecnych czasach, dlatego jest bardzo elastyczne na wszelkie zmiany. Umożliwia bezkosztową anulację rezerwacji praktycznie do ostatniego dnia przed wydarzeniem, a także możliwość rezygnacji z części zamówienia nawet w trakcie wydarzenia bez ponoszenia kosztów


Lubelskie Centrum Konferencyjne mieści się w ścisłym centrum Lublina, co daje organizatorom więcej możliwości organizacji czasu wolnego uczestników po konferencji.

Dodatkowo LCK posiada certyfikat "Bezpieczny Obiekt MICE" przyznany przez Polską Organizację Turystyczną oraz opracowaną we współpracy z organami sanitarnymi Procedurę Bezpieczeństwa, co jest szczególnie teraz ważne zarówno dla organizatorów, jak i uczestników eventów. 

Więcej informacji znajdziecie w wizytówce LCK TUTAJ.POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij