Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.01.2018

Emocje wciąż jeszcze nie opadły po Forum Branży Eventowej 2018

Emocje wciąż jeszcze nie opadły po Forum Branży Eventowej 2018


Centrum Targowo-Kongresowe przy ulicy Marsa 56C w Warszawie 11 stycznia zapełniło się osobami zainteresowanymi branżą eventową. Forum Branży Eventowej jak co roku przyciągnęło wielu sympatyków i specjalistów z branży MICE. Celem tegorocznej edycji było ukazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji przedsiębiorstwa z pracownikami, klientami i otoczeniem.

Forum Branży Eventowej, które odbyło się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym poświęcone było planowaniu, budżetowaniu, targetowaniu, komunikacji i promocji eventów. Dużo uwagi poświęcono tematom związanym z promocją marek terytorialnych.


Imprezę odwiedziło ponad 1700 profesjonalistów z branży. Ta liczba uczestników przekroczyła przewidywania organizatorów. Swoją ofertę zaprezentowało 160 wystawców.Wydarzenie było również dobrą okazją do zorganizowaniu kilku konkursów: Hashtag FBE 2018 i Top Event.


Nie zabrakło również pokazów artystycznych, loterii i wielu ciekawych atrakcji. W ramach Forum BranżyEventowej 2018 odbyła się również emocjonująca gra miejska.Patronat nad wydarzeniem objęło wiele firm, stowarzyszeń i portali, m.in. portal MojeKonferencje.pl, Stowarzyszenie Branży Eventowej, OOH Event, Meetingplanner.pl, MICE Poland.Oficjalny Katalog Forum Branży Eventowej 2018 wydał OOH Event.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij