Etap Hotels wprowadził polską wersję strony internetowej

Już teraz można dokonywać rezerwacji w hotelach Etap na www.etaphotels.com w języku polskim. Nowa wersja językowa tej strony właśnie zaczęła działać. To duże ułatwienie dla polskojęzycznych gości 8 hoteli Etap w Polsce i 400 na całym świecie. Hotele ekonomiczne – a liderem w tym segmencie jest właśnie marka Etap - stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Oferują bowiem satysfakcjonujące warunki pobytu w bardzo konkurencyjnej cenie.

Polska www.etaphotels.com jest jedną z pięciu wersji językowych, oprócz francuskiej, angielskiej, niemieckiej i hiszpańskiej. Strona ma atrakcyjną grafikę, czytelny i uporządkowany rozkład wielu opcji, przyjazną nawigację oraz intuicyjną platformę rezerwacyjną. Osoby odwiedzające polską stronę internetową Etap z łatwością odnajdą wszystkie niezbędne informacje na temat hoteli w Polsce i na świecie - ich lokalizacji, dojazdów, standardu, usług dodatkowych oraz rezerwacji i promocji. Przykładem optymalnego rozwiązania dla użytkowników jest sekcja „Znajdź i zarezerwuj pokój”, która oprócz podstawowych kryteriów: kraj, miasto, termin pobytu - zawiera 5 dodatkowych opcji: „Znajdź na mapie”, „Na planowanej trasie”, „W pobliżu atrakcji turystycznych”, „W pobliżu adresu” i „Lista alfabetyczna”. Z pomocą www.etaphotels.com w sposób szybki i prosty można teraz zaplanować trasę podróży służbowej, wycieczki, czy urlopu.

Strona internetowa Etap wyróżnia się jasnymi i radosnymi kolorami w tonacji niebiesko-zielonej, z elementami energetycznego pomarańczu. Korzystanie z jej potencjału nie męczy, nie irytuje i nie nudzi. Pomimo nagromadzenia bardzo dużej ilości informacji jest czytelna i łatwa w eksplorowaniu. Witryna internetowa hoteli Etap jest logicznie skonstruowana, co umożliwia prosty i szybki dostęp do poszczególnych sekcji oraz dotarcie do potrzebnych informacji. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by uzyskać pełny opis hotelu Etap w wybranym mieście, z uwzględnieniem cen, lokalizacji, map, dodatkowych usług, a nawet atrakcji turystycznych. Strona etaphotels.com sprawdza się nie tylko jako platforma rezerwacyjna, ale jako swoisty przewodnik gościa hotelu Etap w danym mieście.

Interaktyność www.etaphotels.com to kolejna zaleta, którą doceniają użytkownicy – strona dynamicznie reaguje na sugestie internautów i udziela prostych oraz jednoznacznych odpowiedzi. Dodatkowo zaprasza do korzystania z firmowego newslettera oraz oferuje udział w programach lojalnościowych Grupy Hotelowej Orbis i Grupy Accor.

„Strona etaphotels.com podobnie jak hotele marki Etap wyróżnia się nowoczesnym, ale praktycznym designem, prostymi rozwiązaniami oraz wysoką funkcjonalnością, dostosowaną do potrzeb gości i użytkowników www. Hotele Etap to optymalne rozwiązanie dla osób podróżujących, które oczekują wygodnego noclegu ze smacznym śniadaniem w dobrej cenie, zawsze w tym samym standardzie, niezależnie od miasta i kraju. Zarówno w przypadku samych hoteli, jak i strony internernetowej „sieciowy” charakter Etap to niezaprzeczalna zaleta – klienci mają zawsze gwarancję wysokiej jakości usług” – mówi Joanna Wąchocka, Brand Manager hoteli Etap w Polsce. „Rezerwacje online stają się coraz bardziej popularne, a teraz polskim gościom będzie jeszcze łatwiej” – dodaje.

Internauta korzystając ze polskojęzycznej strony www.etaphotels.com ma wgląd do opisu, zdjęć i map 400 hoteli Etap na całym świecie, promocji i ofert specjalnych w skali globalnej i lokalnej, a także informacji o 60 lokalizacjach innych hoteli należących do Grupy Grupy Hotelowej w Polsce i tysiącach obiektów sieci Accor na świecie.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum